💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Sleeping Mask

SheCare Sleeping Mask, to linia całonocnych masek-serum silnie kondycjonujących skórę, dopasowanych do potrzeb różnego typu cery. Maseczki do twarzy wykorzystują naturalną, nocną regenerację do wspierania skóry, poprzez dostarczenie jej składników aktywnych niezbędnych do przeprowadzenia efektywnych procesów naprawczych. Dzięki nim skóra rano jest świeża, promienna, nawilżona i przygotowana na codzienne wyzwania!

SheCare Sleeping Mask – linia dermokosmetyków o wegańskich formułach

Nocne maski do twarzy SheCare zapewniają skórze dokładnie to, czego potrzebuje. Cała linia zawiera 5 maseczek o skoncentrowanej formule serum, przeznaczonych do intensywnej pielęgnacji skóry różnego typu. Dzięki temu z łatwością dopasujesz je do swoich potrzeb. Cechą charakterystyczną wszystkich masek jest wegański skład - kosmetyki te powstały bez dodatku substancji odzwierzęcych i nie są testowane na zwierzętach. Ich świetna formuła opiera się na naturalnych składnikach. Nie zawierają kompozycji zapachowej, chroniąc przed potencjalnym podrażnieniem i reaktywnością skóry. Nie oznacza to, że nie pachną! Swój piękny zapach zawdzięczają wyłącznie składnikom, które zawarte są w ich składzie, jak na przykład olejkowi z bergamotki czy olejkowi pomarańczowemu – w zależności od rodzaju maseczki. Maski nie mają w swoim składzie także sztucznych barwników, a swoje kolory zawdzięczają algom, olejowi z marchwi czy glince.

Maseczki do twarzy zsynchronizowane z dobowym procesem odnowy

Linia SheCare Sleeping Mask powstała w oparciu o wiedzę, dotyczącą naturalnych procesów odnowy skóry. Nocne działanie maseczek do twarzy wpisuje się w proces intensywnej regeneracji, przebiegający w czasie snu i odpoczynku. Poprzez dostarczenie w tym czasie skórze składników odżywczych, nawilżających i wspomagających procesy naprawcze, uzyskuje się najlepsze rezultaty, w postaci doskonałej kondycji skóry – jej zdrowia i pięknego wyglądu. Różnorodne formuły maseczek umożliwiają dobranie maski idealnie trafiającej w aktualne potrzeby skóry. Takie kierunkowe działanie sprawia, że skóra otrzymuje to, czego potrzebuje do skutecznej regeneracji i odnowy. Masz także realne możliwość wpłynięcia na jej wygląd i kondycję, na przykład poprzez zmniejszenie produkcji sebum czy reaktywności skóry – w zależności od rodzaju wybranej maski.

Poznaj całą linię i dopasuj nocną maskę do potrzeb swojej skóry!

Cała linia to 5 nocnych masek Sleeping Mask SheCare, które z łatwością dopasujesz do swojej skóry! Poznaj:

Odkryj moc działania masek nocnych SheCare i zapewnij sobie świeży wygląd i doskonale piękną skórę już od rana!