Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

kuracja z 7 ceramidami

Kuracja z 7 ceramidami

Dłonie to nasza „tarcza” – w największym stopniu narażone są na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i środowiskowych. Jeśli skóra dłoni nie funkcjonuje prawidłowo, to odczuwany jest silny dyskomfort, naskórek łuszczy się, jest suchy i nadmiernie napięty, staje się bardziej podatny na niekorzystne warunki.

Kuracja z 7 ceramidami to zaawansowana linia silnych preparatów do kompleksowej PIELĘGNACJI SKÓRY DŁONI, których zadaniem jest wielopoziomowe wzmocnienie, regeneracja i nawilżenie naskórka dłoni, tak aby wyglądały na młodsze i zadbane.

Korzyści ze stosowania preparatów SHEHAND:

  • przywracają gładkość i miękkość – JUŻ OD 1 APLIKACJI
  • poprawiają i wzmacniają funkcje barierowe skóry dłoni
  • poprawiają gospodarkę wodno-lipidową naskórka
  • działają profilaktycznie
  • mają odczuwalnie treściwe formuły, bogate w to, co najcenniejsze dla skóry
  • BEZ KOMPOZYCJI ZAPACHOWEJ i BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW.

Te silnie naprawcze PREPARATY o skoncentrowanej formule, to wysokiej jakości produkty, które natychmiastowo i skutecznie regenerują skórę dłoni oraz przywracają jej aksamitną gładkość, miękkość oraz właściwą kondycję. Pełne optymalnie dobranych składników aktywnych, świetnie radzą sobie z dyskomfortem i nadmierną suchością, spierzchnięciem, napięciem, łuszczeniem się i podrażnieniami naskórka oraz oznakami starzenia się skóry dłoni. Preparaty uzupełniają niedobory ceramidów w naskórku, dostarczają optymalnej dawki lipidów, witamin i składników nawilżających, dzięki czemu realnie wzmacniają go i aktywują do odbudowy, stymulując procesy regeneracji.

Preparaty szybko się wchłaniają, nie kleją się, pozostawiają na skórze delikatny ochronny film, wzmacniający działanie składników aktywnych. Już Z PIERWSZĄ APLIKACJĄ odczuwalna jest poprawa jakości naskórka, a do tego mają piękny zapach ❤️

Przekonaj się jak działa to cudowne TRIO:

Rekomendujemy używać razem jako pełny kompleksowy program odnowy skóry, ale i każdy z osobna spełni swoje funkcje.