Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Żel do twarzy Bielenda

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Żel do twarzy Bielenda

Żel do mycia twarzy to ważny kosmetyk, który wykorzystywany jest w codziennej pielęgnacji skóry. Warto więc postawić na dobrej jakości produkty, które łączą działanie oczyszczające z pielęgnacją i nie działają na skórę zbyt inwazyjnie. Takie są właśnie żele do twarzy Bielenda, pełne składników wspierających kondycję i piękny wygląd skóry.

Pielęgnacja i oczyszczanie - tajemnica działania żeli do mycia twarzy Bielenda

Żel do twarzy Bielenda nie tylko skutecznie pozbędzie się resztek makijażu, ale zapewni skórze ochronę i pielęgnację już na tym etapie. Oczyszczający żel do mycia twarzy może działać zbyt inwazyjnie na skórę. W przypadku kosmetyków Bielenda obecność składników pielęgnujących, niweluje to ryzyko. Taki zbalansowany kosmetyk doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, a także dba o zapewnienie równowagi skórze twarzy.

Miejsce żelu do mycia twarzy w rytuale pielęgnacji skóry

Najefektywniejszym sposobem mycia twarzy jest wykorzystanie dwuetapowego oczyszczania. Na pierwszym etapie należy przyprowadzić demakijaż, wykorzystując w tym celu takie produkty, jak płyn micelarny, olejki, mleczka, galaretki czy masełka. W kolejnym etapie jest miejsce na działanie oczyszczające żelu, który z powodzeniem usuwa resztki makijażu oraz pozbywa się pozostałych zanieczyszczeń. Takie oczyszczanie jest optymalne i zapewnia skórze najlepszy efekt. Trzeba pamiętać, że każdy żel należy spłukać letnią wodą. Po takim oczyszczeniu twarzy warto zastosować tonik, dopasowany do rodzaju skóry, by przywrócić jej balans i równowagę. Dzięki temu składniki aktywne, dostarczane skórze w kolejnych krokach, mogą skuteczniej oddziaływać na cerę.

Czytaj więcej