Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Kremy BB i CC

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Kremy BB to kosmetyki, które zrewolucjonizowały makijaż. Łączą właściwości upiększające i pielęgnujące, sprawiając, że skóra wygląda pięknie nie tylko dlatego, że jej koloryt jej poprawiony, ale także dlatego, że lepiej funkcjonuje. Krem BB z powodzeniem zastępuje klasyczny podkład, poprawiając koloryt skóry i maskując drobne niedoskonałości.

Czym jest krem BB?

Krem BB – beauty balm – to balsam upiększający, który zastępuje aż 3 kosmetyki! Sprawdza się jako baza, podkład oraz ochrona przeciwsłoneczna. W jego składzie znajdują się składniki o działaniu nawilżającym, odżywiający i chroniącym przed przesuszeniem. Dobry krem BB może zawierać także ochronę przeciwsłoneczną. Wiele z nich zawiera naturalne składniki. Takie są kremy BB marki BodyBoom z linii przeznaczonej do pielęgnacji twarzy – FaceBoom. Mogą one koić i łagodzić stany zapalne, zapewniając wszechstronne działanie i zdrowy blask. Charakteryzują się także lekką konsystencją. 

Czym się różni krem BB i CC?

Zarówno kremy BB, jak i CC zapewniają naturalny wygląd i pielęgnację skóry. Kremy BB mają lekką konsystencję i korygują drobne niedoskonałości. Kremy CC zapewniają większe krycie. Doskonale maskują zaczerwienienia i inne nierówności kolorytu. Są dobrym wyborem, gdy skóra wymaga większej korekcji i wyrównania. Najlepsze kremy BB zapewniają delikatne krycie i naturalny wygląd bez efektu maski oraz pielęgnację i walkę z niedoskonałościami.

Czytaj więcej