🛟🫡 AHOY Kapitanie! Kurs na Super Rabaty! 🌊 do -40% ➤ Płynę po Mój Rabat!

Koszyk

Nasze marki

Wejdź do świata najlepszych marek Beauty. Wyjątkowe kosmetyki są w zasięgu ręki. Kliknij i odkryj swoją ulubioną markę.

Bielenda to wiodąca marka kosmetyczna w Polsce znana i ceniona przez każdego konsumenta.  Od 1990 roku, naszym głównym źródłem inspiracji pozostaje natura.

Profesjonalne kosmetyki domowe. Precyzyjne dobrane formuły pod konkretne problemy skórne. Efektywne stężenia. Dla wymagających.

Wiem, że mój najlepszy przyjaciel BodyBoom od dłuższego czasu skutecznie troszczy się o Twoje ciało i postawił mi poprzeczkę bardzo wysoko. Aby mu pomóc zadbać o Ciebie kompleksowo powstałem JA - FaceBoom. Obiecuję, że mu dorównam i z oddaniem, zatroszczę się o Twoją cerę.

To wysokiej jakości kosmetyki, wyspecjalizowane w zaawansowanej pielęgnacji wymagającej skóry twarzy, dłoni i stóp. Inspirujące nowoczesne formuły, czyste składy, przyjazne weganom i diabetykom.

Jakość, znana z gabinetów kosmetycznych. Zaawansowane formuły, prosto z laboratorium naukowego. 

Skuteczne i przyjemne w kosmetyki w rozsądnej cenie. Wegańskie formuły  wegańskie, oparte na naturalnych, roślinnych esencjach oraz skutecznych składnikach aktywnych.

Kim jestem? Jestem czułym chłopakiem, który jak nikt inny wie jak zadbać o kobiece ciało. Po naszej pierwszej randce Twoja skóra będzie gładka, miękka w dotyku i piękniejsza niż kiedykolwiek wcześniej! Ich proste, naturalne składy i skuteczność działania zyskały uznanie wielu znanych gwiazd i influencerek.

W tworzeniu kosmetykachSKINARTÉ wykorzystujemy najnowsze, przełomowe odkrycia naukowe oraz najnowocześniejsze składniki aktywne. Służą nam do opracowywania najbardziej zaawansowanych formuł kosmetologicznych, które skutecznie stymulują głęboką przemianę i odnowę skóry.

Dermika to wygląd, urok i uwodzenie, ale przede wszystkim świadomość bycia piękną w środku. Dermika wierzy, że piękno jest w każdej kobiecie.

Jestem sławny! Podbiłem serca Włosomaniaczek i Włosomaniaków na całym świecie. Moim sekretem jest fermentowana woda ryżowa, przynoszącą spektakularne efekty i stosowana od wieków przez Azjatki.