💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Kremy do twarzy

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Krem do twarzy dla mężczyzn ma poprawiać kondycję męskiej skóry, jednocześnie ją kojąc i łagodząc. Jego działanie wspomaga naturalne procesy naprawcze skóry, które mogą przebiegać sprawniej, dzięki składnikom odżywiającym, nawilżającym i będącym impulsem do regeneracji. Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy dla mężczyzn to sposób na zachowanie młodego wyglądu na dłużej!

Po co mężczyźnie krem do twarzy?

Każdego dnia skóra jest narażona na działanie czynników, które pogarszają jej kondycję, powodując suchość i oznaki zmęczenia. Wpływają one także na przyspieszone starzenie się skóry. Promieniowanie UV, którego przyczyną są promienie słoneczne, suche i zanieczyszczone powietrze, ale także mróz oddziałują niekorzystnie na skórę. Krem jest kosmetykiem, którego zadaniem jest dostarczenie skórze odpowiednich składników, by opóźnić i niwelować pierwsze zmarszczki, zwężać rozszerzone pory, przeciwdziałać oznakom zmęczenia i zapewnić męskiej skórze wypoczęty wygląd, pełen młodzieńczego blasku.

Jak działa krem nawilżający w pielęgnacji skóry?

Męska skóra narażona jest na wiele podrażnień, także tych związanych z goleniem, dlatego kremy powinny zapewnić ukojenie skóry i jej zbalansowanie. Krem nawilży skórę, dzięki działaniu składników takich, jak kwas hialuronowy, peptydy czy ekstrakty roślinne. Dostarczając nawilżenia, krem uzupełnia jego niedobory, wynikłe z działania czynników zewnętrznych. A nawodnienie skóry to podstawa jej funkcjonowania. Dzięki temu może ona sprawniej przeprowadzać procesy naturalnej regeneracji. Dodatkowo krem zawiera składniki odżywiające skórę, jak witamina C, E czy uzupełniające niedobory kolagenu. To wszystko sprawia, że naturalne procesy starzenia, prowadzące do powstawania zmarszczek, przebarwień i wiotkości skóry, są opóźnione i dłużej możesz cieszyć się młodzieńczym wyglądem.

Czytaj więcej