🛟🫡 AHOY Kapitanie! Kurs na Super Rabaty! 🌊 do -40% ➤ Płynę po Mój Rabat!

Koszyk

Makijaż

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Najlepsze kosmetyki do makijażu twarzy powinny działać multifunkcyjnie. Po pierwsze muszą upiększać skórę – wygładzać ją, poprawiać koloryt oraz rozświetlać. Po drugie powinny pielęgnować cerę – nawilżając ją, odżywiając i chroniąc. W House of Beauty Brands wiemy, jak ważne jest połączenie wszystkich tych funkcji. Dlatego tworzymy kosmetyki, których formuły mają właściwości zarówno upiększające, jak i pielęgnujące.

Bazy pod makijaż, czyli przygotowanie skóry do makijażu

Baza pod makijaż jest kosmetykiem, który czasem pomija się w makijażu. Warto ją jednak regularnie stosować – nie tylko ze względu na jej upiększające właściwości, ale także z uwagi na jej możliwości związane z pielęgnacją skóry. Bazy BIELENDA, SORAYA czy BODYBOOM to duży wybór produktów wygodnych w aplikacji. Rozpoczynając makijaż od nałożenia bazy, nie tylko zapewniasz swojej skórze piękny wygląd, ale także idealne nawilżenie przez cały dzień. Bazy pod makijaż tuszują niedoskonałości skóry i wyrównują jej strukturę, a dzięki zawartości składników pielęgnujących (takich, jak m.in. kwas hialuronowy) intensywnie ją nawilżają. Zapewniają także oczekiwany efekt rozświetlenia, zmatowienia, czy glass skin. Skóra przygotowana w taki właśnie sposób jest gotowa na dalsze etapy makijażu. Warto także pamiętać, że wiele lekkich kremów można wykorzystać jako bazy. Tak działają profesjonalne kosmetyki BIELEDNA PROFESSIONAL, ale także produkty DERMIKA, SHE czy SUPREMELAB. Kremy do twarzy na dzień mogą świetnie sprawdzić się w tej roli.

Podkłady do twarzy 

W House of Beauty Brands wiemy, jak ważny jest wpływ produktów do makijażu na skórę. Przy tworzeniu naszych fluidów kierujemy się zarówno ich działaniem upiększającym, jak i pielęgnującym. Podkłady wyrównują koloryt, nadając przy tym idealny odcień. Fluid do twarzy może być rozświetlający lub matujący – wybierz go w zależności od Twoich potrzeb i upodobań. Sięgnij po podkłady z wegańskim składem i ochroną przeciwsłoneczną, która jest niezwykle istotna dla zdrowia i pięknego wyglądu skóry. Takie produkty  nie tylko poprawiają wygląd skóry, ale także chronią ją przed wpływem czynników zewnętrznych.

Czytaj więcej