💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Składniki

Nasza sekcja składników aktywnych w kosmetykach to miejsce, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje o substancjach odpowiadających za skuteczność naszych produktów. Dowiedz się więcej o ich działaniu i roli w pielęgnacji skóry.

CERAMIDY

Kosmetyki z ceramidami są doskonałym sposobem na wsparcie skóry suchej, dojrzałej czy zmęczonej. Są składnikami wspierającymi naturalną barierę lipidową skóry. Wypełniają luki w warstwie rogowej naskórka. Zapewniają miękkość skóry i chronią ją przed nadmierną utratą wody. W konsekwencji opóźniają procesy starzenia.

WITAMINA C

Witamina C jest jednym z chętniej wykorzystywanych składników w produktach kosmetycznych. Ma silne właściwości antyoksydacyjne, stymuluje syntezę kolagenu i rozjaśnia plamy i przebarwienia, wyrównując koloryt skóry. Jej moc chętnie wykorzystywana jest w kosmetykach anti-aging, ale nie tylko. 

WITAMINA B12

Znajduje zastosowanie w pielęgnacjicery dojrzałej. Zdolność do utrzymywania nawilżenia sprawia, że witamina B12 przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry. Wpływa na zmniejszenie pojawienia się wiotkości.Ma ona także zastosowanie w walce zatopowym zapaleniem skóry czy trądzikiem różowatym.

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów