Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

Pielęgnacja dłoni

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Odpowiednia pielęgnacja dłoni przyczynia się do poprawy ich wyglądu oraz znacznie wpływa na Twój komfort. Dzięki zapewnieniu im odpowiedniego poziomu nawilżenia masz możliwość cieszyć się na co dzień gładką skórą bez podrażnień oraz pęknięć. Pamiętaj, że to właśnie ręce są codziennie najbardziej narażone na szkodliwe czynniki atmosferyczne, chemikalia oraz inne nadmierną wilgoć. Dodatkowo statystycznie to właśnie o jakość i skład produktów do dłoni i stóp dbamy najmniej. My natomiast doskonale wiemy, jak to jest dla Ciebie ważne. Dlatego przygotowaliśmy specjalne kosmetyki, które pomogą Ci zadbać o piękny wygląd skóry na całym ciele.

Pielęgnacja dłoni i paznokci: kremy, maski i żele do rąk

Kosmetyki do pielęgnacji dłoni to nie tylko kremy ochronne. Jeśli cierpisz na nadmierną suchość dłoni, sięgnij po produkty specjalnie dla nich przygotowane. W naszym sklepie znajdziesz maski, które są niczym zastrzyk energii w postaci nawilżenia. Jeśli potrzebujesz istnego resetu skóry suchej, żeby zacząć od nowa o nią dbać, sięgnij po te produkty, które są bogate w składniki odżywcze. Dają one szybkie efekty i stanowią doskonałą bazę do dalszej pielęgnacji dłoni.

Pamiętaj również, żeby sięgać po dobrej jakości żele i mydła do rąk. Powinniśmy myć ręce przynajmniej 10 razy dziennie. W praktyce robimy to znacznie częściej. Przy okazji wizyty w toalecie, przed przygotowaniem posiłków, przed jedzeniem oraz po. Dlatego tak ważne jest, żeby korzystać z jakościowych produktów. Jeśli wybierzesz dobry kosmetyk, możesz od razu zadbać o zdrowy wygląd swoich dłoni. Przy odpowiedniej higienie rąk z wykorzystaniem naszych kosmetyków możesz pożegnać wrażliwą skórę dłoni.

Czytaj więcej