💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Szampony

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Wybór odpowiedniego szamponu nie powinien być trudny. I nie jest! Pod warunkiem, że wiesz, jak znaleźć ten najlepszy – czyli dopasowany do potrzeb Twoich włosów. Sprawdź, jak to zrobić i jak łączyć mycie z pielęgnacją, aby najkorzystniej wpłynąć na ich kondycję.

Szampon dopasowany do rodzaju włosów

W BIELENDA komponując formułę szamponu, zwracamy uwagę na to, jak poszczególne składniki będą wpływać na włosy – tak, aby optymalnie dobrać najlepsze kompleksy do ich konkretnych rodzajów. Szampon do włosów przetłuszczających się musi mieć przecież inną formułę niż szampon przeciw wypadaniu włosów czy przeciwłupieżowy. Każdy służy do mycia, jednak dzięki dodatkowym składnikom ma też właściwości pielęgnujące. Szampon do włosów cienkich powinien być odpowiednio delikatny. Szampon do włosów zniszczonych – intensywnie regenerujący. Jeśli włosy wymagają nawilżenia, sięgnij po szampon do włosów suchych. Taki kosmetyk warto też wybrać do włosów kręconych. Szampon przeciwłupieżowy jest kosmetykiem specjalnym – leczniczym, dlatego warto przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jaką substancję niwelującą łupież, zawiera w swoim składzie. Jeśli masz zniszczone włosy lub puszące się po koloryzacji, sięgnij po szampon do włosów farbowanych. Wypróbuj szampony z linii BIELENDA Botanic SPA Rituals i 100% Pure Vegan i dołącz je do swojej pielęgnacji. Najlepsze szampony do włosów dla Ciebie to te, które łączą dobry skład i idealne dopasowanie do rodzaju włosów.

Dlaczego warto sięgać po wegańskie szampony naturalne?

Bez względu na to, jaki masz rodzaj włosów, warto sięgać po kosmetyki naturalne. Dzięki nim pielęgnacja będzie efektywna, a jednocześnie bezpieczna. Wiele kosmetyków zawiera składniki niekorzystnie wpływające na strukturę włosa. Mają one właściwości wyłącznie oczyszczające – nie tylko nie wspierają odbudowy czy nawilżenia, ale wręcz przeciwnie – wysuszają i sprawiają, że włosy stają się pozbawione zdrowej, naturalnej objętości. Szampony wegańskie działają dużo korzystniej – są delikatne, a równocześnie skuteczne w oczyszczaniu. Dzięki dodatkowym składnikom aktywnym mają funkcję kondycjonującą i, już na etapie oczyszczania, zapewniają efekt pielęgnacji. Nie zawierają silikonów ani intensywnie działających składników, które obecne są w klasycznych kosmetykach. Dobry szampon sprawia, że włosy są gładkie, lśniące, puszyste i odzyskują naturalne nawilżenie. Jakich składników szukać w szamponie? Przede wszystkim naturalnych ekstraktów i olejów roślinnych, które sprawią, że suche włosy odzyskają blask. Zapobiegnie to także ich puszeniu i łamliwości. Wybierz szampony do włosów BIELENDA i zobacz, jak piękne mogą być Twoje włosy.

Czytaj więcej