🛟🫡 AHOY Kapitanie! Kurs na Super Rabaty! 🌊 do -40% ➤ Płynę po Mój Rabat!

Koszyk

Bielenda Professional

Bielenda Professional - kompleksowa pielęgnacja

Firma Bielenda posiada własną linię kosmetyków profesjonalnych Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, którzy wykorzystują produkty w gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach Wellness & SPA. Marka organizuje szkolenia, ma pod swoją opieką coraz więcej gabinetów kosmetycznych i wydaje stosowne Certyfikaty Autoryzacji. Produkty profesjonalne cieszą się zaufaniem kosmetologów, jak również ich klientów, co potwierdza długa lista nagród branżowych.

Nowości

Bądź na bieżąco z nowościami Bielenda Professional!

Wyznaczamy trendy

Zespół szkoleniowców i kosmetologów stale rozwija swoje kompetencje. Praktyka ma znaczenie, dlatego Bielenda Professional współpracuje z siecią szkół TEB Edukacja, certyfikując absolwentów kierunku Technik usług kosmetycznych. W portofilio marki jest także Akademia Bielenda Professional czy coroczna obecność na Targach LNE.

Śledź stronę, by być na bieżąco.

Dostęp do Strefy Profesjonalisty

Wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie to dla nas podstawaPoznaj procedury zabiegowe i zyskaj dostęp do szczegółowych, instruktaży zabiegowych.

Kliknij, aby poznać aktualną ofertę Bielenda Professional

Nowości Bielenda Professional

Serie Bielenda Professional

  • Reti 5GFS to całoroczna terapia restrukturyzująca i odmładzająca z mikroenkapsułkowanym retinolem, wspartym pięcioma czynnikami wzrostu. Umożliwia wykonanie dwóch różnych zabiegów – terapii restrukturyzującej skórę, opartej na progresywnym złuszczaniu oraz terapii odmładzającej, w połączeniu z mezoterapią mikroigłową.
  • Lift & Glow to zaawansowana terapia z peptydami, witaminą C oraz alfa-arbutyną o działaniu rozświetlającym, napinającym i odmładzającym. Rezultaty pielęgnacji można dodatkowo wzmocnić wykonując masaż Kobido, jako element procedury zabiegowej.
  • PHA Acid Treatment to zabieg mikroeksfoliujący i zapewniający intensywny, potrójny efekt w postaci rozjaśnienia, normalizacji i odmłodzenia skóry. Formuły kosmetyków oparte są na innowacyjnym połączeniu kwasów PHA, w odpowiednio wysokich stężeniach.
  • Hammam Detox i Ayurvedic Youth Elixir to dwa rytuały SPA inspirowane dalekowschodnimi tradycjami pielęgnacyjnymi, połączonymi z najnowszymi trendami kosmetycznymi. Pierwsza formuła pielęgnacyjna opiera się na zastosowaniu m.in. oleju tamanu i abisyńskiego, ekstraktu ze świętej bazylii (Tulsi) i indyjskiego agrestu (Amla). Natomiast w drugiej formule wykorzystano m.in. olej arganowy, olej różany, ekstrakt z kawy robusta, a także ekstrakt z figi i ekstrakt z szafran.