Happy Hours Ceramidy -50% ⏰ Do zakończenia: SKORZYSTAJ

Koszyk

Kosmetyki Bielenda Professional

Bielenda Professional - kompleksowa pielęgnacja

Firma Bielenda posiada własną linię kosmetyków profesjonalnych Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, którzy wykorzystują produkty w gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach Wellness & SPA. Marka organizuje szkolenia, ma pod swoją opieką coraz więcej gabinetów kosmetycznych i wydaje stosowne Certyfikaty Autoryzacji. Produkty profesjonalne cieszą się zaufaniem kosmetologów, jak również ich klientów, co potwierdza długa lista nagród branżowych.

Nowości

Bądź na bieżąco z nowościami Bielenda Professional!

Wyznaczamy trendy

Zespół szkoleniowców i kosmetologów stale rozwija swoje kompetencje. Praktyka ma znaczenie, dlatego Bielenda Professional współpracuje z siecią szkół TEB Edukacja, certyfikując absolwentów kierunku Technik usług kosmetycznych. W portofilio marki jest także Akademia Bielenda Professional czy coroczna obecność na Targach LNE.

Magdalena Waszczyszyn

Główny Szkoleniowiec Bielenda Professional

+(48)506049116

Nadchodzące wydarzenie:

Webinar: Kosmetologiczna biostymulacja skóry i trend  SMART AGING | 22.06.23

Dostęp do Strefy Profesjonalisty

Wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie to dla nas podstawaPoznaj procedury zabiegowe i zyskaj dostęp do szczegółowych, instruktaży zabiegowych.

Kliknij, aby poznać aktualną ofertę Bielenda Professional

Nowości Bielenda Professional

Serie Bielenda Professional

  • Reti 5GFS to całoroczna terapia restrukturyzująca i odmładzająca z mikroenkapsułkowanym retinolem, wspartym pięcioma czynnikami wzrostu. Umożliwia wykonanie dwóch różnych zabiegów – terapii restrukturyzującej skórę, opartej na progresywnym złuszczaniu oraz terapii odmładzającej, w połączeniu z mezoterapią mikroigłową.
  • Lift & Glow to zaawansowana terapia z peptydami, witaminą C oraz alfa-arbutyną o działaniu rozświetlającym, napinającym i odmładzającym. Rezultaty pielęgnacji można dodatkowo wzmocnić wykonując masaż Kobido, jako element procedury zabiegowej.
  • PHA Acid Treatment to zabieg mikroeksfoliujący i zapewniający intensywny, potrójny efekt w postaci rozjaśnienia, normalizacji i odmłodzenia skóry. Formuły kosmetyków oparte są na innowacyjnym połączeniu kwasów PHA, w odpowiednio wysokich stężeniach.
  • Hammam Detox i Ayurvedic Youth Elixir to dwa rytuały SPA inspirowane dalekowschodnimi tradycjami pielęgnacyjnymi, połączonymi z najnowszymi trendami kosmetycznymi. Pierwsza formuła pielęgnacyjna opiera się na zastosowaniu m.in. oleju tamanu i abisyńskiego, ekstraktu ze świętej bazylii (Tulsi) i indyjskiego agrestu (Amla). Natomiast w drugiej formule wykorzystano m.in. olej arganowy, olej różany, ekstrakt z kawy robusta, a także ekstrakt z figi i ekstrakt z szafran.