Witaj w House of Beauty Brands. Nareszcie jesteś!

Bielenda Professional

Bielenda Professional - kompleksowa pielęgnacja

Firma Bielenda posiada własną linię kosmetyków profesjonalnych Bielenda Professional skierowaną do szerokiego grona profesjonalistów, którzy wykorzystują produkty w gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach Wellness & SPA. Marka organizuje szkolenia, ma pod swoją opieką coraz więcej gabinetów kosmetycznych i wydaje stosowne Certyfikaty Autoryzacji. Produkty profesjonalne cieszą się zaufaniem kosmetologów, jak również ich klientów, co potwierdza długa lista nagród branżowych.

Wyznaczamy trendy

Zespół szkoleniowców i kosmetologów stale rozwija swoje kompetencje. Praktyka ma znaczenie, dlatego Bielenda Professional współpracuje z siecią szkół TEB Edukacja, certyfikując absolwentów kierunku Technik usług kosmetycznych. W portofilio marki jest także Akademia Bielenda Professional czy coroczna obecność na Targach LNE. 

Bestsellery Bielenda Professional

Skuteczna pielęgnacja z Bielenda Professional

Nowości Bielenda Professional

 

Bielenda Professional to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek profesjonalnych. Tworzy najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, które niejednokrotnie wyznaczają trendy w kosmetologii. Jej produkty stosowane są w gabinetach kosmetycznych, klinikach estetycznych oraz w hotelach SPA & wellness w Polsce i na całym świecie. Marka cieszy się ogromnym zaufaniem i uznaniem profesjonalistów, a wyrazem tego są m.in. prestiżowe nagrody branży beauty, takie jak Innowacje LNE, Beauty Forum Awards czy Art of Beauty Prestige Awards.

 

Historia marki - Bielenda Professional

Pierwsze kosmetyki Bielenda Professional zostały wprowadzone na rynek w 2004 roku. W początkowym okresie działalności pojawiły się bestsellery oparte na wykorzystaniu naturalnych, roślinnych składników aktywnych. Z czasem Bielenda Professional zaczęła wprowadzać zaawansowane, biotechnologiczne formuły, wykorzystujące m.in. kwasy, peptydy czy innowacyjne promotory przenikania.

 

Jakość dla najbardziej wymagających

Bielenda Professional tworzy profesjonalne kosmetyki najwyższej jakości – komponowane z nowoczesnych, naturalnych składników aktywnych oraz tych opracowywanych w najlepszych centrach naukowych na świecie. Wykorzystuje w tym celu wiedzę i doświadczenia kosmetologów, którzy pracują w jej własnym laboratorium badawczo-rozwojowym.

Proponuje kompleksową, efektywną i przyjazną skórze pielęgnację, którą doceniają zarówno profesjonaliści stosujący kosmetyki marki, jak i ich klienci, którzy szukają najlepszych rozwiązań w zakresie zaawansowanego anti-agingu, pielęgnacji funkcjonalnej czy skutecznej alternatywy dla medycyny estetycznej.

Marka przykłada również dużą wagę do kwestii edukacji – realizuje stały program specjalistycznych szkoleń, jej eksperci prowadzą wykłady na branżowych kongresach i targach, a także organizuje cykliczną Akademię Bielenda Professional. Jest również inicjatorką konkursu Kosmetyczka Roku, którego rolą jest m.in. promowanie zawodu kosmetologa w Polsce.

Serie Bielenda Professional

Reti 5GFS

Reti 5GFS to całoroczna terapia restrukturyzująca i odmładzająca z mikroenkapsułkowanym retinolem, wspartym pięcioma czynnikami wzrostu. Umożliwia wykonanie dwóch różnych zabiegów – terapii restrukturyzującej skórę, opartej na progresywnym złuszczaniu oraz terapii odmładzającej, w połączeniu z mezoterapią mikroigłową.

Lift & Glow

Lift & Glow to zaawansowana terapia z peptydami, witaminą C oraz alfa-arbutyną o działaniu rozświetlającym, napinającym i odmładzającym. Rezultaty pielęgnacji można dodatkowo wzmocnić wykonując masaż Kobido, jako element procedury zabiegowej.

PHA Acid Treatment

PHA Acid Treatment to zabieg mikroeksfoliujący i zapewniający intensywny, potrójny efekt w postaci rozjaśnienia, normalizacji i odmłodzenia skóry. Formuły kosmetyków oparte są na innowacyjnym połączeniu kwasów PHA, w odpowiednio wysokich stężeniach.

Hammam Detox i Ayurvedic Youth Elixir

Hammam Detox i Ayurvedic Youth Elixir to dwa rytuały SPA inspirowane dalekowschodnimi tradycjami pielęgnacyjnymi, połączonymi z najnowszymi trendami kosmetycznymi. Pierwsza formuła pielęgnacyjna opiera się na zastosowaniu m.in. oleju tamanu i abisyńskiego, ekstraktu ze świętej bazylii (Tulsi) i indyjskiego agrestu (Amla). Natomiast w drugiej formule wykorzystano m.in. olej arganowy, olej różany, ekstrakt z kawy robusta, a także ekstrakt z figi i ekstrakt z szafranu.