Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

Pielęgnacja stóp

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Stopy przyjmują cały nasz ciężar. To na nich opierasz się za każdym razem, gdy spacerujesz, biegniesz do pracy czy jedziesz na rolkach. Korzystasz z nich nawet wtedy, gdy prowadzisz samochód. W jaki sposób kosmetyki do stóp mają poprawić Twój komfort każdego dnia? Czy przy pielęgnacji stóp dbasz również o całe ciało? Przekonaj się, że nasze kosmetyki pomogą Ci zachować piękny wygląd pięt o każdej porze roku.

Kremy do stóp i pięt – nawilżające, złuszczające, regenerujące

Kosmetyki do pielęgnacji stóp można podzielić na kilka kategorii. Przede wszystkim są to produkty nawilżające. Dbają o to, żeby skóra była odpowiednio gładka i są ratunkiem na pękające pięty. Nasze kosmetyki do stóp mają w swoim składzie między innymi masło shea, które doskonale nawilża i wygładza.

Można wyróżnić również produkty złuszczające. Pomagają one pozbyć się martwego naskórka, działając przy tym niezwykle delikatnie. Pamiętaj bowiem, że w przypadku stóp, tak samo jak i całego ciała, ważna jest regularność, nie siła wykorzystywanych kosmetyków. Nasze produkty pomagają usuwać zrogowacenia i mają właściwości zmiękczające. Jednak nie powodują uszkodzeń skóry i utrzymują ją na odpowiednim poziomie nawilżenia. Dzięki temu nie musisz martwić się, że jakikolwiek kosmetyk spowoduje podrażnienie Twojej skóry.

Na popękane pięty doskonale sprawdzają się kosmetyki regenerujące. Mają one za zadanie wspomagać naturalne procesy zachodzące w skórze. Oznacza to, że zabezpieczają pięty przed uszkodzeniami, jednocześnie pilnując intensywnego nawilżenia. Dzięki takiemu działaniu przynoszą zaskakujące rezultaty, które cieszą wiele kobiet.

Czytaj więcej