Z KODEM: DOLL do zakupów od 160 PLN: 🎁 Naturalna baza pod makijaż warta 33,99 ZA 1. gr😱 ⏰ Koniec za: ZOBACZ

🌟 Odkryj letni blask ⏰ Rabat do -40% ➤ Sprawdź

Koszyk

Kremy do twarzy

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Krem do twarzy jest jednym z podstawowych kosmetyków do pielęgnacji. Nawilża, odżywia, regeneruje, uzupełnia niedobory skóry. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji różnego rodzaju cery.

Kremy do twarzy są kosmetykami, które uzupełniają codzienne niedobory skóry, chronią ją i nawilżają. Zawierają składniki aktywne wspomagające regenerację naskórka i poprawiające jędrność i elastyczność skóry. Chcąc zapewnić skórze wszystkie korzyści płynące z ich stosowania, należy przed ich aplikacją przygotować cerę. Podstawą jest oczyszczanie skóry twarzy

Pielęgnacja twarzy przed nałożeniem kremu

W pierwszym kroku polega na wykonaniu demakijażu, używając takich kosmetyków, jak płyny micelarne lub oleje i olejki do demakijażu. Można w tym celu wykorzystać także galaretki oraz mleczka do demakijażu. Kolejny etap polega na oczyszczeniu skóry kosmetykami takimi, jak pianki, żele do twarzy, czy emulsje, które należy spłukać wodą. Takie zabiegi oczyszczające trzeba wykonywać codziennie.

Dodatkowo dwa razy w tygodniu warto sięgnąć po peelingi do twarzy i wykonać złuszczanie martwego naskórka, co pozwala aplikowanym kremom na wniknięcie w głębsze warstwy skóry i jej lepsze odżywienie. Działanie kremu można też spotęgować, regularnie stosując serum do twarzy i maseczki w płachcie lub w kremie, które dzięki skoncentrowanemu działaniu składników odżywczych intensywnie pielęgnują skórę.

Czytaj więcej