Luksusowa pielęgnacja | Rabaty do -50% na ➤ Diamentową pielęgnację 💎➤

Znajdź swój ulubiony SPF 🌟 Rabaty do -40% ➤ Sprawdź

Koszyk

Utrwalacze do makijażu (fixer)

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Utrwalacze do makijażu do kosmetyki, które pozwalają cieszyć się nieskazitelnym wyglądem make–upu przez wiele godzin. W ich składzie znajdują się jednak nie tylko substancje poprawiające trwałość makijażu, ale także wspierające nawilżenie i odżywienie skóry. Takie kosmetyki znajdziesz w House of Beauty Brands!

Jak działa spray utrwalający makijaż?

Utrwalacz makijażu to kosmetyk, który zabezpiecza make–up przed ścieraniem, zapewniając mu trwałość przez wiele godzin. W ten sposób przedłuża on trwałość wszystkich kosmetyków do makijażu. Zapobiega powstawaniu smug na skórze, ale także rolowaniu się cieni do powiek czy ich osypywaniu. Zabezpiecza podkład i przeciwdziała niechcianemu błyszczeniu się skóry, poprawiając wygląd makijażu przez całą noc i dzień.

Kiedy warto zastosować utrwalacz makijażu?

Utrwalacz makijażu zwykle kojarzony jest z kosmetykiem, który stosuje się na specjalne okazje – wesela, festiwale, randki czy inne ważne uroczystości. Tymczasem dobry spray utrwalający makijaż może być stosowany na co dzień, nawet do poprawy trwałości delikatnego makijażu w stylu make-up no make-up. Utrwalacz do makijażu chroni skórę przed czynnikami, takimi jak deszcz, pot czy upał, które mogłyby powodować jego ścieranie. Mgiełka utrwalająca pozostawia go w nienaruszonym stanie przez wiele godzin, dzięki czemu zawsze masz pewność, że Twój makijaż wygląda zjawiskowo. 

Czytaj więcej