Witaj w House of Beauty Brands. Nareszcie jesteś!

BodyBoom

BodyBoom - Zostań #PinkPowerGirl

Piękno tkwi w każdej z Was – nie ma wieku czy idealnej wagi. Uwolnij się od narzuconych wzorców idealnego wyglądu! Skończ z samokrytyką, nie oceniaj siebie czy jesteś wystarczająco szczupła, gładka, a może zbyt piegowata. Nie hejtuj innych. Uwierz w siłę kobiet i zaakceptuj siebie!

Kosmetyki BodyBoom to laureaci najważniejszych plebiscytów i konkursów kosmetycznych w Polsce, zdobywcy takich tytułów jak: Doskonałość Roku Twojego Stylu, Stylowy Kosmetyk, Produkt Roku Woman’s Health, Best Beauty Buys, Glamour Glammies, a także laureaci nagrody Kosmetyk Wszech Czasów, przyznawanej przez Wizażanki, największą społeczność urodową w Polsce oraz wiele innych!

Poznaj mnie i przekonaj się, że jestem tym, kogo szukałaś

W zgranej ekipie FaceBoom znajdziesz kosmetyki dla cery tłustej i mieszanej, borykającej się z niedoskonałościami i nadmiernym wydzielaniem sebum, oraz do cery suchej i wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii. Tak jak i Ty nie lubię SLS, PEG-ów czy olei mineralnych, a Twoją skórę będę rozpieszczać jedynie wegańskimi formułami, zawierającymi aż do 99% składników pochodzenia naturalnego. 

Bestsellery BodyBoom

Skuteczna pielęgnacja z Body Boom 

Nowości BodyBoom