Happy Hours Ceramidy -50% ⏰ Do zakończenia: SKORZYSTAJ

Koszyk

Pianki brązujące

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Pianki brązujące to kosmetyki, które mają wyjątkowo lekką konsystencję. Zapewniają naturalny odcień opalenizny, zastępując niezdrową ekspozycję na słońce. To produkty samoopalające, które dodatkowo pielęgnują i nawilżają skórę.

Jak działają pianki brązujące?

Pianka brązująca to kosmetyk, który przede wszystkim poprawia wygląd skóry, zapewniając piękną opaleniznę. W składzie pianek znajdują się aktywne składniki, które mają zdolność przenikania w głębsze warstwy naskórka. Są one stabilne, dlatego zapewniają równomierną opaleniznę. Pianka brązująca nie pozostawia smug, zapewniając łatwe, równomierne rozprowadzenie na całej powierzchni skóry. Dzięki temu możesz mieć piękną, złocistą opaleniznę, bez niezdrowego opalania. Klasyczne kąpiele słoneczne są dla skóry bardzo obciążające i mogą prowadzić do poparzeń, przesuszenia i przedwczesnego starzenia się skóry. Pianka brązująca jest więc świetną alternatywą, gdy chcesz osiągnąć efekt lekkiej i naturalnie wyglądającej opalenizny bez ekspozycji skóry na słońce.

Pianki samoopalające – sposób na naturalnie wyglądającą opaleniznę o każdej porze roku!

Pianka samoopalająca sprawdza się zarówno zimą, gdy dostęp do słońca jest znacznie ograniczony, jak i latem. Choć w upalne dni łatwiej o piękny kolor skóry, zażywanie kąpieli słonecznych nie jest dla niej korzystne. Co więcej, nie zawsze jest czas i ochota na opalanie. Pianka do ciała o działaniu brązującym pozwala na uzyskanie pięknego, brązowego koloru skóry, bez względu na pogodę. Możesz ją stosować na co dzień lub na wielkie okazje, gdy chcesz poprawić jej odcień i wyglądać zjawiskowo.

Pianki samoopalające – upiększanie i pielęgnacja skóry

Pianki brązujące, które znajdziesz w House of Beauty Brands, nie tylko zapewniają równomierny efekt opalenizny, ale jednocześnie wygładzają skórę, nawilżają ją i dostarczają składników odżywczych, by wspomagać naturalne procesy regeneracyjne skóry. Przyjemnie pachną i nie pozostawiają na skórze tłustej warstwy i charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu. To idealny produkt brązujący dla osób, które lubią lekkie, nieobciążające kosmetyki. 

Jak aplikować piankę brązującą?

Samoopalacze w piance aplikuje się podobnie jak wszystkie kosmetyki brązujące. Przed ich nałożeniem należy przygotować skórę. Przede wszystkim należy pamiętać, że nakłada się je na oczyszczoną skórę. Warto też przed aplikacją złuszczyć martwy naskórek, który stanowi barierę, hamującą przenikanie składników aktywnych w jej głąb. W tym celu zastosuj ulubiony peeling do ciała. Dopiero na tak przygotowaną skórę rozprowadź piankę. Działanie to minimalizuje powstawanie smug, zapewniając skórze naturalny efekt opalenizny. Utrzymuje się on na skórze przez kilka dni. W międzyczasie warto regularnie powtarzać aplikację, dla stałego utrzymania pięknego odcienia skóry.

Czytaj więcej