Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Kosmetyki antycellulitowe

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Cellulit, nazywany pomarańczową skórką, jest problemem, który dotyczy większości kobiet. Jego powstawanie wiąże się z działaniem hormonów, zwłaszcza estrogenu. Gromadzenie się pod skórą grudek tłuszczu nie wygląda atrakcyjnie. Dziś można jednak skutecznie walczyć z tym defektem, stosując kremy i balsamy antycellulitowe o efektywnym działaniu, które sprzyjają redukcji cellulitu.

Jak zwalczać cellulit?

 

Skuteczne zwalczanie cellulitu nie jest łatwe, ale możliwe – dzięki aktywnemu działaniu na trzech płaszczyznach:

  1. stosowaniu zdrowej diety – bogatej w warzywa i składniki odżywcze, zgodnie z piramidą żywieniową – oznacza to także picie dużej ilości wody, pozytywnie wpływającej na metabolizm całego organizmu, w tym także na regenerację tkanki podskórnej;
  2. uprawianiu sportu – aktywność fizyczna jest kluczowa dla zdrowia całego organizmu i ma także wpływ na wygląd skóry – regularne ćwiczenia poprawiają ukrwienie i krążenie, a więc także odżywienie tkanki podskórnej oraz redukują cellulit;
  3. stosowaniu kosmetyków antycellulitowych – najlepsze kosmetyki antycellulitowe wpływają na metabolizm skóry, pobudzając naturalne procesy regeneracyjne na poziomie komórkowym – ich regularne stosowanie umożliwia redukcję cellulitu. Przyspieszają one metabolizm, jednocześnie poprawiając jędrność skóry.

Połączenie tych trzech czynników to najlepsza metoda walki z cellulitem – skuteczna i korzystnie wpływająca na wygląd ciała. Pielęgnacja skóry, dieta i ruch - to trio, które zmniejsza cellulit.

Jakie kosmetyki anti-cellulite warto stosować?

Najważniejsze, aby balsamy i kremy antycellulitowe były skuteczne. To dlatego w składzie kosmetyków serii anti-cellulite znajduje się kofeina – przyspieszająca metabolizm, a także kolagen i algi koralowe – zwiększające jędrność i gładkość. Składniki te przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej i powodują ogólną poprawę kondycji skóry, zmniejszając widoczność cellulitu i poprawiając ujędrnienie skóry. Kosmetyki anti-cellulite w House of Beauty Brands, to:

Suchy olejek do ciała anti-cellulite

Mleczko do ciała anti - cellulite

 

Czytaj więcej