Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

Skin Harmony

Nazywam się SKIN HARMONY i kompleksowo zadbam o cerę odwodnioną, suchą i mieszaną z oznakami podrażnienia oraz zmęczenia. Stworzono mnie do holistycznej pielęgnacji i rozpieszczania zmysłów, aby poprawić nastrój i zapewnić równowagę oraz zdrowy wygląd twojej skórze!

Tworząc wegańskie formuły sięgnąłem po substancje zakorzenione w filozofii medytacji i medycynie tradycyjnej. Znajdziesz w nich m.in. ashwagandhę, tzn. adaptogen wspierający ciało w powrocie do równowagi, wspomagający naturalne procesy regeneracyjne, ektoinę, o działaniu przeciwstarzeniowym, kojącym i ochronnym, ekstrakt z gotu kola, czyli wąkroty azjatyckiej, komórki macierzyste z budleja, zwanego także krzewem motyli, który ma silne działanie antyoksydacyjne, zmniejsza podrażnienie i reaktywność skóry. Każda z moich receptur zawiera od 97% do 99% składników pochodzenia naturalnego.

Co oferuję?

• otulę cię zapachem, który uwolni endorfiny, łagodząc stres i napięcie.

• ukoję skórę, łagodząc podrażnienia, • zmniejszę nadreaktywność skóry,

• przywrócę skórze równowagę,

• skóra z oznakami podrażnienia oraz zmęczenia odzyska balans i naturalny blask.

• dzięki sensoskładnikom ze świata roślin wydobędę naturalne piękno skóry, a także wpłynę na poprawę nastroju.

Zapraszam do świata harmonii!


Wszystkie produkty FaceBoom Skin Harmony

Tworząc wegańskie formuły, sięgnąłem po substancje zakorzenione w filozofii medytacji i medycynie tradycyjnej. Znajdziesz w nich m.in.:

 • ashwagandhę, tzn. adaptogen wspierający ciało w powrocie do równowagi, wspomagający naturalne procesy regeneracyjne. Widocznie odmładza skórę, przywracając jej promienny wygląd i naturalny blask;
 • ektoinę, o działaniu przeciwstarzeniowym, kojącym i ochronnym. Działa przeciwzapalnie i nawilżająco, łagodząc podrażnienia i wspierając nawodnienie skóry;
 • ekstrakt z gotu kola, czyli wąkroty azjatyckiej, który poprawia ukrwienie skóry, wpływając na jej odżywienie od wewnątrz. Rozjaśnia cerę i sprawia, że staje się ona pełna blasku oraz młodzieńczej świeżości. Zmniejsza też widoczność porów, wpływając na ich zwężenie;
 • komórki macierzyste z budleja, zwanego także krzewem motyli, które mają silne działanie antyoksydacyjne, zmniejszac podrażnienie i reaktywność skóry, łagodząc ją i kojąc.

Wszystkie składniki są starannie dobrane i ułożone w optymalne kompozycje, które efektywnie wpływają na kondycję skóry, zapewniając jej nawilżenie, ochronę przed przesuszeniem i przedwczesnym starzeniem się skóry. Dzięki nim zmarszczki i inne oznaki starzenia pojawiają się później, a skóra jest świeża i pełna naturalnego blasku.

Każda z moich receptur zawiera od 97% do 99% składników pochodzenia naturalnego. Możesz poczuć się bezpiecznie z kosmetykami pełnymi równowagi w oddziaływaniu na skórę.

Co oferuję?

 • otulę cię zapachem, który uwolni endorfiny, łagodząc stres i napięcie.
 • ukoję skórę, łagodząc podrażnienia, 
 • zmniejszę nadreaktywność skóry,
 • przywrócę skórze równowagę,
 • skóra z oznakami podrażnienia oraz zmęczenia odzyska balans i naturalny blask.
 • dzięki sensoskładnikom ze świata roślin wydobędę naturalne piękno skóry, a także wpłynę na poprawę nastroju,
 • opóźnię pojawienie się widocznych oznak starzenia się skóry.

Skin Harmony - zadbaj o twarz i całe ciało!

Linia kosmetyków Skin Harmony przeznaczona jest zarówno do pielęgnacji skóry twarzy, jak i całego ciała. 

Kosmetyki do twarzy tworzą całościową linię pielęgnacyjną. Znajdziesz tu produkty do demakijażu, które skutecznie, ale jednocześnie delikatnie usuną zanieczyszczenia ze skóry. Są tu także kosmetyki tonizujące, które przywracają skórze balans i naturalne pH. Do superpielęgnacji stworzyłem olejkowe serum oraz kolekcję maseczek do twarzy pilnujących nawodnienia skóry. Całość zamykają kremy do twarzy oraz kremy pod oczy.

Wśród kosmetyków Faceboom Skin Harmony do pielęgnacji ciała są dwa masła: jedno z nich działa ultranawilżająco, przywracając nawodnienie skórze suchej, drugie to masło odżywcze. Idealne dla skóry pozbawionej sił regeneracyjnych. Moc odżywienia przywraca jej zdolność do odbudowy i piękny wygląd.

Cała linia Skin Harmony nawiązuje do naturalnej medycyny tradycyjnej i czerpie z niej inspirację do skutecznej pielęgnacji skóry bez względu na wiek.

Zapraszam do świata harmonii!