Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

HYALU MINERALS

Hyalu Minerals to linia o formułach lekkich jak kropelki wody i wypełniona mocą składników aktywnych, która zapewnia głębokie nawodnienie, nawilżenie oraz wzmacnia, ujędrnia i wygładza skórę. Seria świetnie sprawdzi się jako lekka pielęgnacja na lato, którą możesz stosować także pod makijaż. W szczególności polecamy ją do cer odwodnionych, mieszanych, osłabionych, szarych i zmęczonych, a także problematycznych.

Jednym z głównych składników aktywnych linii Hyalu Minerals są aż trzy rodzaje kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych (kDa). Co dokładnie daje takie połączenie i czym różnią się poszczególne rodzaje kwasu hialuronowego?

Kwas hialuronowy o najmniejszej cząsteczce 2-10 kDa

ma najlepsze zdolności penetracji przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu szybko i skutecznie zwiększa poziom nawilżenia w głębszych warstwach skóry. Poprawia także elastyczność i sprężystość, rewitalizuje i wspiera procesy regeneracji. Ma także działanie przeciwzmarszczkowe.


Kwas hialuronowy o cząsteczce średniej wielkości 50-100 kDa

ma właściwości przeciwzmarszczkowe, nawilżające. Działa bardziej powierzchniowo.


Kwas hialuronowy o największej cząsteczce 1000-1500 kDa

nawilża, tworzy przepuszczalny, ochronny hydrofilm, zabezpieczając przed utratą wilgoci. Poprawia także teksturę skóry, wygładza zmarszczki i drobne linie.


Wszystkie produkty Supremelab Hyalu Minerals

Supremelab Hyalu Minerals to linia o formułach lekkich jak kropelki wody i wypełniona mocą składników aktywnych, która zapewnia głębokie nawodnienie, nawilżenie oraz wzmacnia, ujędrnia i wygładza skórę. Seria świetnie sprawdzi się jako lekka pielęgnacja na lato, którą możesz stosować także pod makijaż. W szczególności polecamy ją do cer odwodnionych, mieszanych, osłabionych, szarych i zmęczonych, a także problematycznych.

Supremelab Hyalu Minerals,  to aż 3 rodzaje kwasu hialuronowego!

Jednym z głównych składników aktywnych linii Bielenda Professional Supremelab Hyalu Minerals są aż trzy rodzaje kwasu hialuronowego o różnych masach cząsteczkowych (kDa). Co dokładnie daje takie połączenie i czym różnią się poszczególne rodzaje kwasu hialuronowego? Poznaj je!

  • Kwas hialuronowy  o najmniejszej cząsteczce 2-10 kDa – to ultra-niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który ma najlepsze zdolności penetracji przez warstwę rogową naskórka, dzięki czemu szybko i skutecznie zwiększa poziom nawilżenia w głębszych warstwach skóry. Poprawia także elastyczność i sprężystość, rewitalizuje i wspiera procesy regeneracji. Ma także działanie przeciwzmarszczkowe. 
  • Kwas hialuronowy  o cząsteczce średniej wielkości 50-100 kDa – ma właściwości przeciwzmarszczkowe, nawilżające. Działa bardziej powierzchniowo. Delikatnie wygładza i poprawia elastyczność skóry
  • Kwas hialuronowy  o największej cząsteczce 1000-1500 kDa – nawilża, tworzy przepuszczalny, ochronny hydrofilm, zabezpieczając przed utratą wilgoci. Poprawia także teksturę skóry, wygładza zmarszczki i drobne linie. Wspiera redukcję oznak starzenia oraz działanie warstwy hydrolipidowej, ograniczając przeznaskórkową utratę wody.

Taki kompleks kwasu hialuronowego w kosmetykach Bielenda Professional Supremelab Hyalu Minerals, sprawia, że całościowo poprawiają wygląd skóry i zapewniają niesamowite właściwości pielęgnacyjne.

Poznaj całą linię Bielenda Professional Supremelab Hyalu Minerals!

Cała linia to kosmetyki, które tworzą całościową pielęgnację skóry, dbając o jej doskonałą kondycję i piękny wygląd. W serii znajdziesz:

Składniki aktywne w kosmetykach Supremelab Hyalu Minerals

Wśród wielu cennych składników receptur linii Supremelab Hyalu Minerals znajdziesz:

  • FERMENTED ESSENCE – to składniki fermentowane o właściwościach odżywiających i regenerujących;
  • EKSTRAKT Z ALG CZERWONYCH – zmniejsza widoczność objawów zmęczenie i opóźnia starzenie się skóry;
  • MINERAŁY MORSKIE – doskonale odżywiają skórę, wspierając jej regenerację;
  • EKSTRAKT Z CHLORELLI ZWYCZAJNEJ (chlorella vulgaris extract) – wspiera i stymuluje procesy naprawcze skóry.