Luksusowa pielęgnacja | Rabaty do -50% na ➤ Diamentową pielęgnację 💎➤

Znajdź swój ulubiony SPF 🌟 Rabaty do -40% ➤ Sprawdź

Koszyk

SEBIO DERM

Niedoskonałości i nadprodukcja sebum to problem, który coraz częściej dotyka także osoby powyżej 25., i 30. roku życia, osoby z cerą dojrzałą. Taka skóra wymaga podejścia wielotorowego – nie tylko sebo‑regulacji, ale także działania anti-aging. Kosmetyki o takim spektrum działania powinny zawierać odpowiednio dobrane, uzupełniające się składniki aktywne w optymalnych, efektywnych stężeniach. Właśnie na to postawiliśmy w linii Sebio Derm! Wykorzystaliśmy składniki, takie jak Niacynamid, Kwasy PHA, Kwas Bursztynowy, Kwas Migdałowy, 0,5% Bakuchiol i Cynk PCA.

Sebio Derm jest przeznaczona zarówno do skór młodych, jak i dojrzałych. Pomaga w walce ze zmarszczkami i starzeniem się skóry, poprawia jej wygląd i restrukturyzuje.

Regulacja wydzielania sebum


Redukcja niedoskonałości i przebarwień


Restrukturyzacja skóry problematycznej i dojrzałej


Pomoc w walce ze zmarszczkami i oznakami starzenia


Wygładzenie tekstury skóry oraz zmniejszenie widoczności porów


Nawilżenie


Wszystkie produkty Supremelab Sebio Derm

Niedoskonałości i nadprodukcja sebum to problem, który coraz częściej dotyka także osób powyżej 25., i 30. roku życia, osoby z cerą dojrzałą. Taka skóra wymaga podejścia wielotorowego – nie tylko sebo-regulacji, ale także działania anti-aging. Kosmetyki o takim spektrum działania powinny zawierać odpowiednio dobrane, uzupełniające się składniki aktywne w optymalnych, efektywnych stężeniach. Właśnie na to postawiliśmy w linii Sebio Derm! Wykorzystaliśmy składniki, takie jakNiacynamid,Kwasy PHA,Kwas Bursztynowy,Kwas Migdałowy,0,5% Bakuchiol iCynk PCA.

Dla kogo przeznaczona jest linia Bielenda Professional Supremelab Sebio Derm?

Sebio Derm jest przeznaczona zarówno do skór młodych, jak i dojrzałych. Pomaga w walce ze zmarszczkami i starzeniem się skóry, poprawia jej wygląd i restrukturyzuje. To sposób na całościową pielęgnację skóry, zmagającej się z nadprodukcją sebum, bez względu na wiek. Seria nie tylko reguluje wydzielanie sebum, ale także ma właściwości przeciwzmarszczkowe, wpływając całościowo na kondycję skóry.

Jak działają kosmetyki Bielenda Professional Supremelab Sebio Derm?

Seria Sebio Derm oddziałuje na skórę na wiele sposobów, by zniwelować niechciane niedoskonałości, a jednocześnie opóźniać procesy starzenia. Ma działanie anti aging, korygując skórę i zapewniając jej piękny wygląd.

Linia Bielenda Professional Supremelab Sebio Derm:

  • zmniejsza widoczność porów,
  • wygładza teksturę skóry i poprawia jej nawilżenie,
  • działa przeciwzmarszczkowo,
  • rozjaśnia przebarwienia,
  • ma lekką konsystencję,
  • reguluje wydzielanie sebum,
  • redukuje niedoskonałości.

Jednym ze składników, który znajduje się w recepturach serii jest kwas laktobionowy. Nie tylko wygładza strukturę skóry, ale także ma działanie złuszczające, wspierając procesy naprawcze. Poprawia teksturę skóry, wzmacniając jej jędrność i opóźniając pojawianie się zmarszczek. Składniki przeciwzmarszczkowe i antyoksydanty, znajdujące się w recepturach kosmetyków Sebio Derm, zapewniają skórze młodzieńczy wygląd i normalizację wytwarzania sebum, sprawiając, że skóra wygląda doskonale.

Poznaj całą linię kosmetyków Sebio Derm!

Zaawansowana linia Sebio Derm to: 

Przyjazne formuły gwarantują skuteczność, pielęgnując cerę mieszaną i tłustą bez względu na wiek.