Akcja tonizacja! -20% na produkty z kategorii Sprawdź

Maseczki rozświetlające

Młodzieńczo wyglądająca, lśniąca, jędrna i elastyczna skóra nadaje twarzy piękny wygląd i odmładza. Osiągnięcie takiego efektu jest możliwe! Maseczki rozświetlające przywracają nawet zmęczonej szarej cerze zdrowy blask, wpływając korzystnie na skórę.

Maseczki rozświetlające - upiększają i pielęgnują

Maseczki BIELENDA działają multifunkcyjnie. Ich receptura jest tak skomponowana, by oddziaływać na skórę na wielu poziomach. Maseczka rozświetlająca nie tylko dodaje blasku cerze, maskując zmęczenie, ale także wpływa na poprawę funkcjonowania skóry. Nawilża i dostarcza jej składników odżywczych, które przywracając jej jędrność, elastyczność i niwelują niedoskonałości. Taka maska zawiera w swoim składzie substancje o aktywnym wpływie na skórę. Działa więc nie tylko jako kosmetyk upiększający, ale także pielęgnujący cerę i wpływający na stałą poprawę wyglądu skóry.

Rozświetlająca czy rozjaśniająca maseczka?

Rozjaśnienie i rozświetlenie to sposób na nadanie skórze młodzieńczego wyglądu i energii. W BIELENDA znajdziesz maski rozświetlające, które łączą takie działanie. Przykładem jest witalizująco-rozświetlająca maseczka w płacie Superstar Gwiazdorska Dama, która szereg składników nawilżających i rozświetlających. Takie połączenie składników aktywnie rozjaśniających przywraca skórze dawny blask i wspaniale rozświetla. Zapewnia zmęczonej i matowej skórze piękny efekt odmłodzenia i przywrócenia świeżości.

Czytaj więcej