🛟🫡 AHOY Kapitanie! Kurs na Super Rabaty! 🌊 do -40% ➤ Płynę po Mój Rabat!

Koszyk

Serum na noc

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Serum na noc to kosmetyk, który wykorzystuje naturalne procesy regeneracyjne skóry, które przebiegają podczas snu. Dzięki dostarczeniu jej energii, odżywienia, nawilżenia i impulsu do regeneracji, już po przebudzeniu wygląda doskonale i jest gotowa na codzienne wyzwania.

Jak działa serum na noc?

Serum do twarzy na noc jest kosmetykiem multifunkcyjnym, poprawiającym funkcjonowanie skóry i wspomagającym jej procesy regeneracyjne. Jego skoncentrowana formuła z substancjami czynnymi nawilża skórę, wspierając produkcję kolagenu. Dzięki temu staje się ona jędrna i elastyczna. Nawodnienie poprawia ogólną kondycję skóry i wpływa korzystnie na wygląd cery. Najlepsze serum wygładza cerę, poprawia sprężystość skóry, rozjaśnia przebarwienia, zmniejsza widoczność porów, spłyca zmarszczki i całościowo opóźnia procesy starzenia. Dzięki temu skóra odzyskuje naturalny blask. Po przebudzeniu jest odświeżona, bez śladów zmęczenia, cieni czy obrzęków.

Kiedy warto zacząć stosować serum na noc?

Skóra w każdym wieku wymaga wsparcia, by wyglądać znakomicie. Codziennie wpływają na nią czynniki zewnętrzne, które pogarszają jej kondycję. Zachowanie pięknego wyglądu skóry wymaga odpowiedniej pielęgnacji, prowadzonej już po 20 roku życia. W tym czasie skóra potrzebuje przede wszystkim nawilżenia.Dbanie o odpowiedni poziom nawilżenia skóry sprawia, że pierwsze oznaki pierwsze oznaki starzenia pojawią się później, a twarz będzie wyglądać świeżo i młodo przez długi czas. Serum do twarzy na noc jest niezbędnym kosmetykiem do pielęgnacji cery dojrzałej. Zmniejsza widoczność przebarwień, a także niweluje oznaki starzenia. Świetnie nawilża i pozwala przywrócić gładkość skórze. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i spłyca głębsze. Ma działanie rozświetlające i odżywiające. Skóra jest optymalnie pielęgnowana i ma możliwość wykorzystania nocnej regeneracji do samoodbudowy.

Serum nie tylko na noc

W BIELENDA wiemy, że skóra wymaga wsparcia, by wyglądać pięknie. Niektóre kosmetyki tego typu przeznaczone są wyłącznie do stosowania na noc, jednak większość serum BIELENDA możesz używać wieczorem i rano, dla uzyskania maksymalnych efektów pielęgnacyjnych. Dobre serum jest kosmetykiem multifunkcjonalnym, które zapewnia skórze, dokładnie to, czego potrzebuje dla zachowania pięknego wyglądu i dobrej kondycji.

Czytaj więcej