Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Serum przeciwzmarszczkowe

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Powstawanie zmarszczek jest procesem naturalnym, jednak można go opóźnić dzięki dobrze skomponowanej pielęgnacji skóry. Przeciwzmarszczkowe serum jest jednym z najważniejszych elementów tego procesu. Zawiera skoncentrowane składniki aktywne o kierunkowym działaniu odmładzającym i zmniejszającym widoczność zmarszczek. Najlepsze serum przeciwzmarszczkowe nawilża, odżywia i pobudza skórę twarzy do regeneracji, dzięki czemu zachowuje ona młodzieńczy wygląd na dłużej. To kosmetyk, który skutecznie przeciwdziała zmarszczkom!

Jak działa serum przeciwzmarszczkowe?

Pielęgnacja przeciwzmarszczkowa to proces wieloetapowy. Skoncentrowane serum nawilżające o działaniu regenerującym i odbudowującym ma istotne znaczenie w redukowaniu widoczności zmarszczek i zapobieganiu powstawaniu nowych. Odpowiednie serum przeciwzmarszczkowe dobroczynnie wpływa na wygląd cery – rozjaśnia przebarwienia, niweluje niedoskonałości, a przede wszystkim pobudza ją do produkcji kolagenu. A to właśnie poprawa napięcia i elastyczności skóry jest ważna dla zachowania jej młodzieńczego wyglądu. Serum do twarzy, dostarczając składników odżywczych uczestniczących w tym procesie lub go wspierających, skutecznie redukuje oznaki starzenia, wygładzając drobne zmarszczki i przeciwdziałając powstawaniu głębokich zmarszczek. Wyraźnie poprawia się elastyczność skóry i owal twarzy. Jędrność skóry jest przywrócona, co ma ogromne znaczenie dla cery dojrzałej. Serum do twarzy poprawia też koloryt cery, wypełnia zmarszczki i rozświetla skórę. Serum o działaniu nawilżającym jest przeznaczone do każdego typu cery.

Jakie składniki oddziałują na skórę w serum przeciwzmarszczkowym?

Natura jest źródłem bardzo wielu składników, które korzystnie wpływają na skórę oraz opóźniają procesy starzenia. Aktywne serum korygujące zawiera między innymi takie składniki jak kwas hialuronowy, oleje roślinne oraz ekstrakty o różnorodnym wpływie na skórę. Serum przeciwstarzeniowe do twarzy może zawierać także ceramidy, wzmacniające warstwę hydrolipidową i ograniczające przeznaskórkową migrację wody oraz inne składniki o właściwościach nawilżających, odżywczych i regenerujących. Przyspieszają one syntezę kolagenu, co prowadzi do wygładzenia zmarszczek, regeneracji i poprawy kolorytu cery.

Czytaj więcej