Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

BRONZING COCO

Bielenda Bronzing Coco – naturalne kosmetyki brązujące

Linia kosmetyków brązujących Bielenda Bronzing Coco powstała w oparciu o działanie aktywnych składników pochodzenia naturalnego. Dzięki starannie zaprojektowanym recepturom wszystkie kosmetyki łączą brązujący wpływ na skórę z oddziaływaniem pielęgnacyjnym, zapewniając piękny odcień skóry i jej doskonałą kondycję. W składzie kosmetyków znajduje się aż 97% składników pochodzenia naturalnego. Jest tu olej kokosowy i masło karite, które mają właściwości nawilżające i odżywiające, pielęgnując skórę całego ciała. Jest tu także ekstrakt z orzecha włoskiego oraz z nasion marchwi, które wspomagają utrzymanie pożądanego kolorytu skóry. Każdy z kosmetyków linii, stosowany systematycznie, przyciemnia odcień skóry, zapewniając piękny efekt opalenizny bez konieczności ekspozycji słonecznej.

Zalety stosowania kosmetyków brązujących Bronzing Coco

Nawilżające masło brązujące czy balsam brązujący – bez względu na to, jaką formulację wybierzesz, uzyskasz efekt naturalnej opalenizny bez względu na porę roku. Co ważne, nie musisz narażać swojej skóry na działanie promieniowania słonecznego, które zawsze wpływa na nią niekorzystnie, stwarzając ryzyko fotostarzenia się skóry. Niewątpliwą zaletą kosmetyków Bronzing Coco jest ich stabilny wpływ na skórę. Nie powodują one przebarwień i pojawiania się smug. Skóra wygląda, jak naturalnie muśnięta słońcem. Przyjazna formuła produktów umożliwia równomierną aplikację bez względu na to, który z kosmetyków wybierzesz.

Poznaj całą linię Bielenda Bronzing Coco!

Seria brązujących kosmetyków Bielenda Bronzing Coco to różnorodne formulacje, które ułatwiają dopasowanie produktów do własnych potrzeb. Jest wśród nich:

Wybierz kosmetyk, który będzie najwygodniejszy w użyciu i ciesz się efektem jego działania.

Jak stosować kosmetyk brązujący stosować?

Bez względu, które samoopalacze linii wybierzesz, stosuj je systematycznie, by utrzymać efekt pięknej skóry. Warto aplikować kosmetyki wtedy, gdy złuszczasz skórę. Usunięcie martwego naskórka pozwoli składnikom aktywnym na głębsze wniknięcie w skórę i skuteczniejsze oddziaływanie bez pojawiania się smug i przebarwień. Do aplikacji możesz użyć specjalnych rękawic, ale możesz też po prostu wmasować kosmetyk dłońmi. Warto zrobić to dokładnie i równomiernie. Każdy kosmetyk linii dobrze się wchłania. Trzeba pamiętać, by po aplikacji dokładnie umyć dłonie, by pozostały na nich kosmetyk nie doprowadził do przebarwień.