Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

CHRONOAGE

Poznaj linię kosmetyków, która reguluje biologiczny zegar skóry, zmniejszając niekorzystny wpływ otoczenia, zaburzający jej naturalny cykl. Przywrócenie równowagi biologicznego cyklu skóry sprawia, że odzyskuje ona swój młodzieńczy blask, świeżość i może skuteczniej się regenerować, unikając przedwczesnego starzenia.

Chronoage - kosmetyki, które działają na wielu poziomach

Linia Chronoage została stworzona w odpowiedzi na nadmierny wpływ czynników zewnętrznych na skórę, które działają na nią destrukcyjnie, zaburzając naturalne procesy biologiczne, w tym także te, związane z odnową. Zanieczyszczenie powietrza, ekspozycja na niebieskie światło urządzeń, a także promieniowanie słoneczne, sprzyjające procesom fotostarzenia, to czynniki, które prowadzą nawet do uszkodzeń komórek skóry i uczestniczą w procesach starzenia skóry. Wszystkie te czynniki zaburzają naturalny płaszcz lipidowy, ale nie tylko. Oddziałują głębiej na skórę. Eksperci Laboratorium Naukowego Bielenda wraz z naukowcami Uniwersytetu Jagiellońskiego wyodrębnili składniki, które regulują cykl biologiczny skóry na wielu poziomach: naskórkowym, komórkowym oraz na poziomie DNA. Efektem wszystkich tych działań jest linia Chronoage z biomimetyczną bazą kosmetyczną.

Poznaj działanie autorskiej biomimetycznej bazy kosmetycznej Chronoage

Biomimetyczna baza kosmetyczna wraz ze składnikami aktywnymi tworzy na powierzchni skóry ochronną siateczkę, zapobiegającą niekorzystnemu wpływowi czynników zewnętrznych. Cały kompleks dzięki dużej zawartości naturalnych składników wraz z ochronną siateczką:

  • stymuluje produkcję kolagenu,
  • przeciwdziała procesom fotostarzenia wywołanym przez promieniowanie UV,
  • chroni komórki skóry,
  • neutralizuje szkodliwe substancje, które oddziałują na skórę,
  • aktywuje gen długowieczności SIRT1,
  • zwalcza wolne rodniki, przeciwdziałając przedwczesnemu starzeniu się skóry,
  • ogranicza wnikanie szkodliwych składników w głąb skóry,
  • reguluje naturalny zegar biologiczny skóry.

To sposób na ograniczenie przedwczesnego starzenia się skóry i zachowanie oraz przywrócenie jej pięknego wyglądu poprzez wpływ na wsparcie procesów odnowy komórkowej i ochronę skóry przed czynnikami na nią niekorzystnie wpływającymi.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy i całego ciała

Linia Chronoage to kremy dedykowane skórze o różnym stopniu dojrzałości, które skutecznie przywracają skórze gładkość poprzez wpływ na jej regenerację. Wśród nich znajdziesz:

Do całościowej pielęgnacji wybierz krem do twarzy, dopasowany do wieku Twojej skóry oraz serum i krem pod oczy. Oprócz tego seria zawiera także nawilżające masło do ciała, wspomagające regenerację skóry i wspierające zachowanie jędrności.

Efekt widoczny na skórze

Dzięki Chronoage Twoja skóra stanie się wyraźnie gładsza i zrewitalizowana. Wspomaganie jej procesów odbudowy będzie skutkowało pojawieniem się większej jędrności i elastyczności. Ograniczenie wpływu czynników zewnętrznych, w tym zwłaszcza promieniowania słonecznego, przyczyniającego się do fotostarzenia się skóry, opóźni występowanie nowych i pogłębianie się już istniejących zmarszczek.

Zadbaj o naturalny zegar biologiczny swojej skóry z kosmetykami Chronoage, które ograniczają wpływ otoczenia i pozwalają skórze na skuteczniejszą regenerację.