Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

FRESH JUICE

Poznaj oczyszczającą linię kosmetyków Bielenda Fresh Juice z micelami i odświeżającymi sokami z owoców. To idealne kosmetyki do demakijażu przeznaczone do różnego rodzaju skóry. To produkty, które doskonale usuwają makijaż, a jednocześnie wspomagają nawilżenie naskórka.

Jak działa linia Bielenda Fresh Juice?

Bielenda Fresh Juice to linia kosmetyków z bioaktywną wodą cytrusową, która działa antyoksydacyjnie, opóźniając naturalne procesy starzenia się skóry. Wysoka skuteczność wody wynika z jej funkcji wspierającej witalność komórek skóry. W kosmetykach Fresh Juice nie brakuje też skutecznego składnika nawilżającego, jakim jest kwas hialuronowy. Obecność soków owocowych tonizuje skórę i działa antybakteryjnie. Chroni skórę przed wysuszeniem. Każdy kosmetyk Bielenda Fresh Juice ładnie pachnie i zapewnia codzienne oczyszczenie połączone z dbałością o kondycję skóry. Obecne w składzie kosmetyków  micele mają zdolność przyciągania zanieczyszczeń, dzięki czemu nie trzeba pocierać skóry i narażać jej na podrażnienia podczas oczyszczania.

Dla kogo są kosmetyki oczyszczające Bielenda Fresh Juice?

Bielenda Fresh Juice z bioaktywną wodą cytrusową to kosmetyki przeznaczone do cer różnego typu. Tu nie ma znaczenia dojrzałość skóry. Wszystkie produkty są tak skomponowane, by skutecznie oczyszczać bez podrażnień, a jednocześnie dbać o kondycję skóry, przygotowując ją na dalsze kroki pielęgnacji cery normalnej, tłustej, mieszanej, pozbawionej blasku, zmęczonej czy wrażliwej.

Wybierz swoje produkty Bielenda Fresh Juice!

Cała linia to kosmetyki do demakijażu, kosmetyki do oczyszczania twarzy oraz peelingi, podzielone dodatkowo w trzy serie, przeznaczone do różnego rodzaju skóry. Są tu produkty do pielęgnacji cery normalnej, suchej i wrażliwej z bioaktywną wodą cytrusową i sokiem z pomarańczy:

Fresh Juice to także  produkty do pielęgnacji cery mieszanej, tłustej i wrażliwej z bioaktywną wodą cytrusową i sokiem z limonki:

Fresh Juice to także kosmetyki do skóry zmęczonej i pozbawionej blasku z energetyzującą mocą soku z ananasa. Każdy z nich daje uczucie czystości i cudownie pachnie. To między innymi:

Poznaj moc owoców i delikatnych miceli w kosmetykach Fresh Juice, których działanie wzmocnione jest skutecznymi składnikami aktywnymi i poczuj przyjemność, jaką daje uczucie czystości odświeżenia.