Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

GOLDEN PLACENTA

Seria Bielenda Golden Placenta przeznaczona jest przede wszystkim do pielęgnacji skóry dojrzałej. Dzięki tym kosmetykom możesz na nowo doświadczyć uczucia towarzyszącego napiętej, sprężystej i nawilżonej cerze. Dodatkowo nasze produkty dodają jej blasku i sprawiają, że nawet po ciężkim dniu wyglądasz zjawiskowo.

Dlaczego w kosmetykach dla cery dojrzałej powinien znajdować się kolagen?

Kolagen to białko, które jest naturalnym składnikiem skóry, odpowiadającym za jej elastyczność. W młodości jest go znacznie więcej, dlatego cera jest gładka i pozbawiona zmarszczek. Im jesteś starsza, tym Twoje komórki mają mniejszą zdolność do produkcji kolagenu. Przyczynia się to do obniżenia ich jędrności oraz zdolności do powracania do swojego pierwotnego kształtu.

Dodawanie kolagenu do kosmetyków wpływa na poprawę sprężystości skóry dojrzałej. Sprawia, że komórki mogą na nowo poczuć się dokładnie tak, jak w czasach młodości. Kolagen kontroluje również zachowanie odpowiedniego nawilżenia skóry, co również przyczynia się do opóźnienie procesów wiotczenia naskórka.

W jaki sposób można korzystać z linii Bielenda Golden Placenta?

Bielenda Golden Placenta Collagen to seria kosmetyków, które wzmacniają mikrobiom skóry. W jej skład wchodzi krem przeciwzmarszczkowy, serum oraz maseczka, która optymalnie nawilża i wpływa również na głębsze warstwy naskórka.

Dzięki swoim właściwościom, rewitalizująca linia kosmetyków przeciwzmarszczkowych może doskonale wpływać na stan Twojej cery. Dzięki temu możesz łatwo zauważyć zadowalające efekty swojej pielęgnacji. Zastanawiasz się, w jaki sposób korzystać z naszych produktów?

Sprawdź, który liftingująco ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Następnie dobierz pozostałe kosmetyki. Pamiętaj, że najlepsze efekty otrzymasz łącząc ze sobą kosmetyki z jednej serii. Szybko zauważysz, że dodają cerze blasku i wspólnie sprawiają, że wygląda ona znacznie lepiej niż dotychczas.

O czym należy pamiętać przy pielęgnacji cery dojrzałej?

Golden Placenta przeciwzmarszczkowy krem to nie jedyny produkt, którego możesz używać podczas pielęgnacji skóry dojrzałej. Co więcej, nawet najlepszy kosmetyk, który wygładza zmarszczki nie będzie skuteczny, jeśli zrezygnujesz z prewencji przeciwzmarszczkowej.

Utrzymanie skóry dojrzałej w dobrym stanie oraz optymalnym poziomie nawilżenia wymaga od Ciebie regularnej pracy. Dzięki temu możesz nie tylko redukować już powstałe zmarszczki, ale również minimalizować ryzyko wystąpienia nowych.

Na początku pamiętaj o stosowaniu kremów z filtrem. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Pamiętaj, że promieniowanie UV może powodować powstawanie komórek nowotworowych oraz wpływa na przedwczesne objawy starzenia się skóry. Dlatego zastosowanie ochrony przed tym szkodliwym czynnikiem znacznie poprawia koloryt cery oraz jej wygląd.

Nawilżaj skórę oraz dbaj o odpowiedni poziom nawodnienia organizmu. Sięgaj po minimum 2-3 litry wody dziennie. Dzięki temu Twoja cera będzie nawilżana z dwóch stron. Po pierwsze zapewnisz jej nawilżenie od zewnątrz z wykorzystaniem naszych kosmetyków. Z drugiej strony nawodnisz ją od wewnątrz. W ten sposób możesz pozbyć się zmarszczek oraz zadbać o to, żeby nie pojawiały się kolejne.

Czy młode osoby z suchą cerą mogą sięgać po kosmetyki Bielenda Golden Placenta?

Kosmetyki z serii Golden Placenta zostały stworzone przede wszystkim z myślą o osobach z cerą dojrzałą. Jednak pamiętaj, że jest to jedynie nasza sugestia. Ty wiesz najlepiej, jakie produkty oraz składniki najlepiej sprawdzają się przy Twojej skórze. Znasz ją również doskonale i widzisz, w jakim jest stanie.

Dlatego jeśli obserwujesz u siebie objawy przedwczesnego starzenia się skóry, pierwsze zmarszczki, obniżoną elastyczność oraz spadek nawilżenia, również możesz sięgnąć po nasze kosmetyki z tej serii. Dzięki temu masz dużo większą szansę na zachowanie odpowiedniego nawilżenia skóry i zapobieganiu przedwczesnemu jej starzeniu się. Pamiętaj, że lepiej jest zapobiegać niż walczyć ze skutkami. Dlatego skorzystaj z naszej serii odmładzającej i ciesz się wspaniałymi efektami.