💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

WATER BALANCE

Z kosmetykami z linii Water Balance stworzysz pełen rytuał pielęgnacyjny, zapewniając skórze moc nawodnienia. Bielenda Water Balance to sposób na przywrócenie pięknego wyglądu skórze suchej, pozbawionej blasku, zmęczonej i odwodnionej. Wszystkie produkty linii mają wegański skład.

Sprawdź ich wnętrze, czyli składniki kosmetyków Bielenda Water Balance

Intensywnie nawilżający krem do twarzy oraz inne kosmetyki linii Water Balance swoje działanie nawadniające zawdzięczają przede wszystkim obecności składnika, jakim jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. Jego forma umożliwia wniknięcie w głębsze warstwy naskórka i jego efektywne nawodnienie i odżywienie. 

Seria Bielenda Water Balance to źródło rewolucyjnego składnika aktywnego  Gin TONIQ ®. Idealnie wpisuje się w trend #UNCYCLINGU, bo  otrzymywany jest jako pełnowartościowy składnik uboczny destylacji GINU. NIE MARNUJEMY – WYKORZYSTUJEMY Gin TONIQ ® ma silne i długofalowe działanie nawadniające – zawiera cenne fermenty i roślinną glicerynę, które działając w synergii istotnie poprawiają nawilżenie i kondycję naskórka.

Co jeszcze znajdziecie w kosmetykach Bielenda Water Balance? 

WYSOKO ZMINERALIZOWANA WODA z francuskich źródeł GEOTERMALNYCH La Bourboule – niezwykle bogata łatwo przyswajalne mineraly, o pH przyjaznym skórze.

KWAS POLIGLUTAMINOWY – prawdziwy hit nowoczesnej kosmetologii o imponujących właściwościach przeciwzmarszczkowych i nawilżających.

HUMEKTANTY – silne substancje nawilżające, wiążące wodę w naskórku; zapewniają natychmiastowe i długotrwałe uczucie nawilżenia i wygładzenia.

Wybierz intensywnie nawilżający krem do twarzy, serum i maskę i zyskaj maksymalny efekt nawilżenia i jędrności oraz naturalnego blasku skóry.

Kiedy warto sięgnąć po kosmetyki Bielenda Water Balance?

Intensywnie nawilżający krem do twarzy to must have w pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Jest ona narażona nieustannie na przesuszenie. Jeśli masz cerę suchą, dojrzałą, zmęczoną, szarą, linia Water Balance jest dla Ciebie! Skłonny do przesuszania naskórek bez odpowiedniego nawodnienia prowadzi do przedwczesnego starzenia się skóry i pogorszenia zarówno jej wyglądu, jak i kondycji. Przeciwdziałaj tym procesom!

Poznaj całą linię Water Balance do pielęgnacji twarzy!

Z linią Water Balance stworzysz cały rytuał pielęgnacji skóry. Wśród kosmetyków linii znajdziesz:

Nawodnij swoją skórę z kosmetykami pełnymi składników nawilżających i odżywiających i zobacz, jak piękna jest ona z natury nawet bez makijażu!