💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

LUXURY CERAMIDES

Linia Dermika Luxury Ceramides  zmniejsza widoczność zmarszczek, poprawia ujędrnienie skóry oraz dba o jej elastyczność. Dzięki doskonale dobranym składnikom aktywnym zapewnia długotrwałe efekty, które mogą być widoczne już po pierwszych tygodniach stosowania. Na co zwrócić uwagę w pielęgnacji skóry dojrzałej i suchej? Jakich elementów nie można pominąć? Przekonaj się, że ta seria jest wręcz idealna dla Ciebie.

Na wagę złota: Pielęgnacja skóry dojrzałej z Dermika Luxury Ceramides

Wraz z wiekiem elastyczność skóry znacznie się zmniejsza. Komórki spowalniają lub wręcz zatrzymują produkcję elastyny i kolagenu. Z tego względu skóra nie ma szansy być odpowiednio nawilżona z natury. Dlatego chcemy pomóc Ci dodać olśniewającego wyglądu skórze i zadbać o regenerację skóry dojrzałej.

Przede wszystkim pamiętaj, że odpowiednie nawilżenie jest tutaj kwestią podstawową. Musisz skupić się na tym, żeby wybierać kosmetyki, które poprawiają odżywienie Twojej cery. Nasz luksusowy krem do twarzy dodaje wyjątkowości codziennej pielęgnacji.

Jak inaczej można nazwać luksusowe składniki aktywne jak złoto czy jaśmin? Wraz z dodatkiem kwasu hialuronowego doskonale wpływają na Twoją cerę, poprawiając jędrność skóry.

Dlaczego ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy?

Ceramidy są niezwykle ważne w pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i dojrzałej. Uzupełniają ubytki w naturalnej barierze ochronnej naskórka, a tym samym przeciwdziałają utracie wody, regenerują oraz wzmacniają obronę przed czynnikami zewnętrznymi

Ceramidowy krem przeciwzmarszczkowy Luxury Ceramides wygładza zmarszczki oraz wpływa pozytywnie na napięcie skóry. Jest to pewna baza, od jakiej powinnaś zacząć. Jeśli nie masz pewności, w jaki sposób walczyć z oznakami starzenia się - sięgnij po nawilżenie. Dzięki temu szybko zauważysz pierwsze efekty.

Można wręcz powiedzieć, że nawilżenie w przypadku cery dojrzałej jest niezbędne. Wpływa pozytywnie na gładkość skóry oraz jej możliwości regeneracyjne. Dzięki temu można bez problemu zauważyć pierwsze efekty już po kilku tygodniach. Jeśli natomiast do tej pory nie zwracałaś uwagi na nawilżenie, tym szybciej będą one widoczne.

Skóra dojrzała pozbawiona jest naturalnych składników, które zapewniają jej nawilżenie. Dlatego tak ważne jest, żeby wspomagać jej regenerację oraz codziennie działać w kierunku jej odżywienia. Jeśli zabezpieczysz ją odpowiednimi kosmetykami oraz nałożysz nasz krem, szybko zauważysz wygładzenie zmarszczek oraz poprawę rysów twarzy.

Zadbaj o skórę dojrzałą z Dermika Luxury Ceramides 

Co jeszcze, oprócz nawilżenia, jest ważne w przypadku cery dojrzałej? Przede wszystkim jest to działanie przeciwzmarszczkowe. Skupiasz się między innymi na tym odpowiednio nawilżając twarz. Jednak możesz wspomagać się kremem wygładzającym zmarszczki, który tym mocniej pozwoli Ci wyrównać powierzchnię twarzy.

Doskonałym pomysłem jest tutaj wspomaganie się produktami z retinolem. Wpływa on na skórę, wygładzając zmarszczki, przyczyniając się do złuszczania martwego naskórka oraz pobudzając komórki do pracy. Dzięki połączeniu kremu nawilżającego ze złotem i jaśminem oraz retinolu możesz zauważyć spektakularne, długotrwałe efekty, które wpłyną pozytywnie na wygląd Twojej cery.

Dlaczego warto sięgać po linie kosmetyków, które są dopasowane do potrzeb skóry?

Jak często zdarzyło Ci się korzystać z kremów mamy, siostry lub koleżanki? Nawet, jeśli nie były one dopasowane do potrzeb Twojej cery? Z pewnością do pewnego momentu nie zwracałaś na to uwagi. Jednak im większa jest świadomość na temat pielęgnacji tym większy nacisk jest stawiany na dobór odpowiednich kosmetyków.

W przypadku cery dojrzałej i suchej kompletnie nie sprawdzą się kosmetyki przeznaczone do skóry tłustej. Należy tutaj postawić na mocne nawilżenie oraz odżywienie skóry. Ważne jest również pobudzenie jej do prawidłowego działania, co wpływa na jej ogólny stan oraz wygląd.

Pamiętaj, żeby zawsze sięgać tylko po te kosmetyki, które odpowiadają na Twoje potrzeby. Dzięki temu masz możliwość w pełni wykorzystać dobroczynne składniki zawarte w naszych kosmetykach.