Odkryj opinie naszych klientów dotyczące kosmetyków marki Dermika.
Średnia ocena: 4.92 / 5 na podstawie 12 opinii.
Świetny, odświeżający tonik.
ANNA D.
Polecam.
ANNA D.
Krem bardzo dobrze nawilża i dobrze współpracuje z podkładem. Kupuję ten krem regularnie.
ANNA D.
Cudny zapach luksusu. Nie za intensywny, ale wyczuwalny. Połączeni żelu z emulsją w kuleczkach zatopionych w tym żelu. Dobrze się rozprowadza na skórz(...)