Odkryj opinie naszych klientów dotyczące kosmetyków marki Dermika.
Średnia ocena: 4.92 / 5 na podstawie 12 opinii.
Bardzo dobre serum , stosuję razem z kremem z tej samej linii . Polecam
ANNA D.
Bardzo dobry krem, stosuję z serum z tej samej linii kosmetyków. Jestem bardzo zadowolona. Kosmetyki nie podrażniają mojej skóry.
ANNA D.
Super
Emilia B.
sprezentowałam Mamie, jest zadowolona
Danuta K.
jeszcze nie użyłam
Danuta K.
używałam latem, sprawdził się pod makijaż choć trochę ciężki
Danuta K.
Ładnie nawilża, pozostawiając efekt na dłużej
Dominika K.
polecam
Kinga R.
Miałam dylemat, który odcień będzie lepszy dla mnie, ponieważ podczas zamawiania zabrakło mi więcej informacji na ten temat. Ogólnie podkład rzeczywiś(...)