💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

CHLOROFIL

Soraya CHLOROFIL to zielona, wegańska linia kosmetyków do pielęgnacji skóry, która potrzebuje silnego nawilżenia, oczyszczenia i normalizacji. Zawiera do 98% składników pochodzenia naturalnego. 

Odkryj super zielony koktajl składników, m.in. Chlorofil (nadaje piękny, naturalny zielony kolor i działa antyoksydacyjnie), Mirt cytrynowy (składnik pochodzący z australijskiej, endemicznej rośliny subtropikalnych lasów deszczowych, ma silne właściwości antyoksydacyjne i ograniczające wydzielanie sebum). Kosmetyki nadają cerze świeżość i gładkość. Działają normalizująco, oczyszczająco i tonizująco. Redukują nadmiernie błyszczenie się cery oraz chronią przed wysuszeniem. 


Wszystkie produkty Soraya CHLOROFIL

Soraya CHLOROFIL to zielona, wegańska linia kosmetyków do pielęgnacji skóry, która potrzebuje silnego nawilżenia, oczyszczenia i normalizacji. Zawiera od 94 do 98% składników pochodzenia naturalnego. 

Poznaj działanie Soraya Chlorofil

Chlorofil to barwnik, który nadaje roślinom zielony kolor. Jego właściwości wpływają także na kondycję cery. Działa normalizująco i antyoksydacyjnie, opóźniając naturalne procesy starzenia i utrzymując dobrą kondycję skóry. Soraya Chlorofil skutecznie poprawia nawilżenie cery, wygładza, ograniczając nadmierną produkcję sebum i zapewniając odświeżenie. To doskonała dawka odżywienie i nawilżenia dla skóry mieszanej, tłustej i normalnej. Redukując błyszczenie, przywraca jej świeży wygląd i młodzieńczą lekkość oraz naturalny blask.

Składniki aktywne w kosmetykach linii Soraya Chlorofil

Odkryj super zielony koktajl składników, m.in. Chlorofil, który nadaje piękny, naturalny zielony kolor i działa antyoksydacyjnie. Mirt cytrynowy (Backhousia Citriodora Leaf Extract) to składnik pochodzący z australijskiej, endemicznej rośliny subtropikalnych lasów deszczowych, ma silne właściwości antyoksydacyjne i ograniczające wydzielanie sebum. Jest tu także wyciąg z chlorelli zwyczajnej (Chlorella Vulgaris Extract), który wspiera naturalne procesy naprawcze skóry. Olej z nasion słonecznika (Helianthus Annuus Seed Oil) działa na skórę przeciwzapalnie, odżywia i uelastycznia. Olej sojowy (Glycine Soja Oil) działa zmiękczająco, powodując wygładzenie naskórka, a także chroni przed przeznaskórkową migracją wody. Olej z awokado (Persea Gratissima Oil), podobnie jak algi chlorella, odżywia i nawilża skórę.

Kosmetyki nadają cerze świeżość i gładkość. Działają normalizująco,  oczyszczająco i tonizująco. Redukują nadmiernie błyszczenie się cery oraz chronią przed wysuszeniem. Poprawa nawilżenia skóry, redukcja błyszczenia i przetłuszczania to najważniejsze efekty działania kosmetyków linii Soraya Chlorofil.

Pielęgnacja skóry z produktami Soraya Chlorofil

Wśród kosmetyków linii znajdziesz nie tylko krem do twarzy, ale także produkty do kompleksowej pielęgnacji cery. Wśród nich są:

Wszystkie kosmetyki z serii Soraya Chlorofil wpływają na odżywienie i nawilżenie skóry twarzy.