Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

PROBIO CLEAN

Soraya Probio Clean to linia kosmetyków wspierających mikrobiom skóry. To seria do mycia twarzy, którą możesz dostosować do indywidualnych problemów swojej cery. Masz możliwość przywrócenia jej naturalnej równowagi oraz mikrobiomu. Nasze kosmetyki Soraya Probio Clean jednocześnie oczyszczają oraz nawilżają, przywracając cerze poczucie czystości oraz wspierając jej naturalną odporność.

Dlaczego dopasowanie sposobu mycia do cery jest tak ważne?

Mogłoby się wydawać, że dopasowanie produktu, którym myjesz twarz do jej indywidualnych potrzeb nie jest aż tak ważne. Przecież są to kosmetyki, które zmywasz po wykorzystaniu, a następnie przechodzisz do kolejnych, z pozoru ważniejszych etapów pielęgnacji. Jednak zdecydowanie zaznaczamy, że chcąc zadbać o zdrową równowagę mikroflory skóry, musisz wybrać również odpowiednie kosmetyki do jej oczyszczania.

Dla przykładu, nawilżająca woda micelarna Soraya Probio Clean sprawdzi się bardzo dobrze w przypadku cery suchej. Jednak posiadaczki tłustej i mieszanej skóry nie będą zadowolone ze względu na możliwą wzmożoną aktywność gruczołów łojowych. Z kolej produkty do demakijażu cery normalnej nie sprawdzą się w przypadku problematycznych, ponieważ odpowiadają na zupełnie inne potrzeby.

Podobnie jak dobierasz krem do twarzy oraz serum w zależności od potrzeb Twojej skóry, tak samo powinnaś zająć się dopasowaniem sposobu mycia oraz kosmetyków, z jakich będziesz korzystać. Dzięki temu możesz w pełni odżywić swoją skórę oraz zadbać o nią w taki sposób, który będzie w pełni działać.

Oczyszczanie skóry twarzy z Soraya Probio Clean

W serii Probio Clean od Soraya możesz znaleźć produkty o prostym składzie, dopasowane do każdego sposobu oczyszczania twarzy. Pamiętaj jednak, że najchętniej wybieranym przez osoby, które mają piękną twarz jest proces dwuetapowy.

Polega on na tym, że najpierw sięgasz na przykład po płyn micelarny do cery tłustej Soraya Probio Clean. Z jego wykorzystaniem pozbywasz się wszystkich zanieczyszczeń oraz resztek makijażu, zapewniając cerze komfort oraz uczucie wolności.

Po pierwszy kroku przychodzi czas na kolejne oczyszczanie. Tutaj doskonale sprawdzają się produkty Soraya Probio Clean, któremają zróżnicowane formuły i są dopasowane do potrzeb różnych typów cery. Są bardzo delikatne. Jednocześnie więc skutecznie pozbywasz się zanieczyszczeń oraz zachowujesz delikatność dla swojej skóry.

Wykorzystując ten sposób masz pewność, że obrana metoda wspiera mikrobiom skóry i sprzyja procesom jej regeneracji. Jednocześnie możesz być spokojna, ponieważ pozbędziesz się wszystkich zanieczyszczeń. Zarówno tych rozpuszczalnych w tłuszczach, jak i w wodzie.

Czy oczyszczanie dwuetapowe sprawdza się w przypadku każdego rodzaju cery?

Z ogromną dozą pewności możemy powiedzieć, że oczyszczanie dwuetapowe sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju cery. Dlaczego?Przede wszystkim bardzo dokładnie oczyszczasz skórę. Sprawia to, że jest ona w pełni przygotowana do dalszej pielęgnacji oraz wolna od zanieczyszczeń, które mogłyby wpływać na nią negatywnie.Jednocześnie stosujesz delikatne kosmetyki, które wspierają jej regenerację. Nie naruszają bariery hydrolipidowej, a wręcz pielęgnują skórę i sprawiają, że jest ona odświeżona i nawilżona.

Przetestuj Soraya Probio Clean i sprawdź efekty

Chcesz mieć pewność, że dokładnie oczyszczasz swoją cerę, jednocześnie dbając o jej dobry stan? Wiesz, że Twoja skóra wymaga specjalnego traktowania i jest wrażliwa na wszelkie zmiany lub błędy podczas pielęgnacji? Mamy na to sposób. Przetestuj Soraya Probio Clean i przekonaj się, że jest to doskonała seria, która wspomaga Twoją walkę z problemami skórnymi. Przekonaj się, jak niewiele potrzeba, żeby Twoja cera odzyskała blask i była wolna od wszelkich zanieczyszczeń i problemów.

Zaufaj sprawdzonej marce, która jest dostępna na rynku od wielu lat. Nie musisz testować produktów na swojej wrażliwej skórze. Możesz wybrać te produkty, które będą dla niej najlepsze, a wcześniej zostały sprawdzone przez tysiące użytkowniczek. Wiemy, co jest dla Ciebie dobre!