Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Kremy ochronne SPF

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Krem przeciwsłoneczny z filtrem SPF do twarzy to najlepsza ochrona przed fotostarzeniem się skóry i przedwczesnym pojawianiem zmarszczek. Ochrona przeciwsłoneczna jest niezwykle ważnym elementem pielęgnacji. Kremy przeciwsłoneczne do twarzy dodatkowo zawierają składniki aktywne, wspomagające naturalne funkcjonowanie i ochronę skóry przed niekorzystnym wpływem otoczenia.

Czym jest krem z SPF?

Ochrona przeciwsłoneczna skóry jest bardzo ważna. Twarz jest nieustannie eksponowana na promieniowanie słoneczne, które niekorzystnie wpływa na jej kondycję. Brak ochrony skutkuje przyspieszonym starzeniem się skóry, pojawianiem się wiotkości i suchości. Dobry krem przeciwsłoneczny świetnie zabezpiecza cerę, nie tylko chroniąc ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, ale także wspomagając jej nawilżenie, które prócz ochrony przed słońcem, jest ważnym elementem jej funkcjonowania. Kremy z filtrem do twarzy są świetnym sposobem na zabezpieczenie skóry i zachowanie jej młodzieńczego wyglądu na dłużej.

Kremy z filtrem SPF – kto powinien je stosować?

Ochrona przeciwsłoneczna powinna być stosowana nie tylko do skór wrażliwych na promieniowanie UVA i UVB, ale do każdego rodzaju cery. Skóra jasna jest zwykle bardziej podatna na niekorzystne efekty, jakie powodują promienie słoneczne, dlatego warto ją szczególnie zabezpieczyć. Dobrą ochronę warto też stosować do skóry wrażliwej, ale także dojrzałej czy suchej. Ochrona przeciwsłoneczna jest niezbędna przy każdym rodzaju skóry, dla zachowania jak najlepszego wyglądu i zapobiegania przed przedwczesnym starzeniem, pojawianiem się przebarwień, zmarszczek i utraty jędrności.

Czytaj więcej