Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

Serum nawilżające

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Każda skóra, niezależnie od rodzaju, potrzebuje nawilżenia, gdyż działają na nią nieustannie czynniki powodujące wysuszenie, które sprawiają, że traci ona swoją naturalną elastycznośćć. To właśnie dlatego serum nawilżające jest kosmetykiem, który warto stosować, uzupełniając jego działanie kremem nawilżającym. Jaki jest wpływ serum nawilżającego na skórę? Kosmetyk ten:

- regeneruje,

- łagodzi podrażnienia,

- intensywnie nawilża,

- zapewnia promienny wygląd,

- działa przeciwzmarszczkowo, niwelując także zmarszczki mimiczne,

- szybko się wchłania,

- poprawia elastyczność i jędrność,

- opóźnia procesy starzenia,

- naturalnie rozświetla.

Stosowanie nawilżającego serum do twarzy wpływa na całościowe funkcjonowanie skóry. Dostarczenie jej odpowiedniej ilości wody w codziennej pielęgnacji, wspiera procesy w niej zachodzące i umożliwia właściwą regenerację. apobiega wysuszeniu, wspiera działanie warstwy hydrolipidowej. To kosmetyk, który warto stosować do każdego rodzaju cery. Dzięki lekkiej konsystencji możesz używać go jako bazę pod makijaż, zapewniając nawilżanie skóry przez cały dzień.

Kiedy warto sięgnąć po serum nawilżające do twarzy?

Zarówno młode dziewczyny z piękną skórą, jak i osoby borykające się z trądzikiem, skórą tłustą czy mieszaną, a także kobiety o dojrzałej cerze powinny stosować serum nawilżające. Każda skóra, bez względu na wiek czy rodzaj, wymaga codziennej dawki nawilżenia. Dzisiejsze czynniki cywilizacyjne zaburzają jej prawidłowe funkcjonowanie. Chodzi nie tylko o wpływ pogody, np. intensywne działanie promieniowania słonecznego, ale także ogrzewanie pomieszczeń, działanie klimatyzacji czy zanieczyszczenie powietrza. Wszystkie one codziennie oddziałują na cerę, dlatego nawilżające serum do twarzy jest kosmetykiem, który warto włączyć do swojej pielęgnacji. Będzie ono wspierać funkcjonowanie skóry, w tym odbudowę włókien kolagenowych, odpowiedzialnych za jej jędrność i elastyczność. Składniki nawilżające w serum, działając wielopoziomowo, zapewniają nawilżenie skóry oraz jej ochronę przed wysuszeniem.

Czytaj więcej