🔮 Zyskaj aż -55% rabatu na kosmetyk dopasowany do Twojego znaku zodiaku BIORĘ UDZIAŁ

Koszyk
Drugi -50%

Maszynki damskie do golenia

Seria produktu: VANITY
Pojemność: 250 g
Dostępność: W magazynie
🚚 Kup jeszcze przez , odbierz już jutro!
Czas dostawy (estymowany) może nieznacznie różnić się z powodu warunków zewnętrznych. Dziękujemy za zrozumienie. Naszym celem jest dostarczenie Twojego zamówienia jak najszybciej!
10,99 zł
-
+

🌟 Tydzień Przyjaźni w House of Beauty Brands! 🌟


🎉 Zaproś Przyjaciółkę na Zakupy - 50% na Drugi Produkt! 🛍️

W ramach Tygodnia Przyjaźni, świętujemy wyjątkowe relacje! Tylko teraz, możesz podzielić się pięknem z przyjaciółką! Przy zakupie jednego produktu, drugi taki sam lub tańszy otrzymasz za połowę ceny 🌺. To idealna okazja, aby dzielić się kosmetykami i cieszyć się wspólnymi chwilami zakupów.

👭 Przyjaźń to dzielenie się pięknem! ➤ Odkryj wszystkie produkty z Tygodnia Przyjaźni.

💕 Czas na przyjaźń i wspólne odkrywanie kosmetycznych sekretów! Znajdź idealne produkty dla siebie i swojej przyjaciółki.

Ta wyjątkowa oferta będzie dostępna przy każdym produkcie biorącym udział w akcji. Śledź etykietę Tydzień Przyjaźni i ciesz się pięknem razem z nami!

Prezent do każdego zamówienia
Darmowa dostawa już od 149 zł
Eko wysyłka już w 24h
Damskie jednorazowe maszynki o POTRÓJNYM OSTRZU.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości japońskiej stali maszynka pozwala na efektywne golenie, pozostając delikatną dla skóry. Specjalnie WYGIĘTE OSTRZA wykonane z jednego kawałka stali (w odróżnieniu do łączonych) są precyzyjne, bardziej higieniczne i odczuwalnie styczne do golonej powierzchni.

Ergonomia stosowania – GUMOWY UCHWYT ułatwia utrzymanie maszynki w dłoni. RUCHOMA GŁOWICA dostosowuje się do kształtu danej części ciała. Ostrza zabezpieczone PLASTIKOWĄ NAKŁADKĄ. Zawiera PASEK NAWILŻAJĄCY bogaty w AKTYWNE SKŁADNIKI ROŚLINNE – olej arganowy, ekstrakt z liści aloesu i witaminę E. Pasek ułatwia także poślizg i przesuwanie się maszynki po skórze. Maszynka PRZYJAZNA ŚRODOWISKU – ilość użytego plastiku zredukowana do minimum. Maszynka idealna do golenia CIAŁAPACHPRZEDRAMION I OKOLIC BIKINI.

STOSOWANIE:
• Na zwilżoną skórę równomiernie nanieść VANITY SOFT EXPERT Mydełko do golenia lub inny produkt do golenia (pianka, żel).
• Ogolić maszynką dany obszar ciała.
• Dokładnie spłukać naskórek letnią wodą i wytrzeć czystym ręcznikiem.

NA CO UWAŻAĆ?
• Nie stosować na podrażnioną skórę i/lub przerwaną ciągłość naskórka.
• Po użyciu ostrze spłukać czystą wodą z zachowaniem ostrożności.
• Dla zachowania higieny przechowywać w suchym miejscu.
• Chronić przed dziećmi.


Zobacz inne produkty