💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Kuracja z mocznikiem

Poznaj linię  SheFoot Kuracja z mocznikiem do pielęgnacji stóp, która przywróci im piękny wygląd, gładkość i miękkość skóry. Na bazie działania różnorodnego stężenia mocznika krem, maść i żel doskonale rozprawią się z suchością, pękającą skórą i nieestetycznym wyglądem stóp. SheFoot to zatem wszechstronna i wielozadaniowa linia kosmetyków do stóp, dzięki której będą one zawsze zadbane, bez względu na okoliczności i porę roku.

Mocznik – składnik idealny w pielęgnacji stóp!

Obecny w kosmetykach linii SheFood mocznik świetnie oddziałuje na skórę stóp, wymagającą szczególnej pielęgnacji. Jak on działa? Przede wszystkim jest doskonałym złuszczaczem. Skutecznie usuwa martwy naskórek, przeciwdziałając gromadzeniu się go, co jest widoczne zwłaszcza na piętach. Zmiękcza on dodatkowo skórę, sprawiając, że pięty są doskonale gładkie, miękkie i nawilżone, bez widocznego, nagromadzonego, suchego naskórka. Wśród kosmetyków linii SheFood są produkty o różnym stężeniu mocznika – 5%, 20% oraz 40%.

SheFoot kuracja z mocznikiem – poznaj efekty jej działania!

Poczuj moc realnej regeneracji i odnowy skóry stóp i pięt z linią SheFoot. Kosmetyki te sprawiają, że stopy stają się doskonale miękkie, odświeżone, pozbawione suchości i nieestetycznych zgrubień naskórka. Są świetnie nawilżone i zregenerowane na wielu poziomach skóry, dzięki składnikom, które multifunkcyjnie wspierają skórę stóp. Jest ona świetnie nawodniona i chroniona przed suchością. Kosmetyki te nie tylko przywracają stopom piękny wygląd, ale także działają profilaktycznie, zapobiegając niechcianym zmianom i sprawiając, że wyglądają one zawsze pięknie i miękko. Są zadbane i świeże.

Poznaj wszystkie formulacje SheFoot

Cała linia kosmetyków SheFoot to aż 3 produkty o różnym stężeniu mocznika i zróżnicowanych formulacjach. Poznaj:

  • regenerująco-kojącą witaminową maść-preparat na pękające pięty, mocznik 20% – zawiera mocznik w takim stężeniu, by wspomagać regenerację stóp i je skutecznie wygładzać. Dodatkowo maść zawiera kompleks lipidowy, jeszcze intensywniej zmiękczając skórę i zachowując jej piękny wygląd. Formuła maści jest przyjemna dla skóry, a jej intensywna koncentracja składników aktywnych skutecznie na nią oddziałuje;
  • zmiękczająco-wygładzający krem-preparat do stóp - mocznik 40% – z intensywną mocą mocznika, który złuszcza, wygładza i zmiękcza skórę stóp. Krem ten przywraca skórze równowagę, złuszczając martwy naskórek, a jednocześnie działa profilaktycznie. Przeznaczony do stosowania co drugi dzień, dla optymalnych efektów;
  • superlekki deodoryzujący żel-preparat do stóp - mocznik 5% – tu zawartość mocznika jest mniejsza, ale żel nadal utrzymuje właściwości złuszczająco-zmiękczające, które zawdzięcza temu składnikowi. Niewątpliwą korzyścią z jego działania jest efekt odświeżenia, uzyskany dzięki ałunowi, który ogranicza nieprzyjemne efekty związane z potliwością stóp. Lekka formuła chłodzącego żelu jednocześnie nawilża i zapewnia przyjemne uczucie ulgi i ukojenia.

Sięgnij po upiększająco-pielęgnującą linię SheFoot i ciesz się pięknymi stopami przez cały rok, bez względu na okoliczności!