💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Galaretki do demakijażu

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Galaretka do demakijażu twarzy to innowacyjny produkt, którego nadal jest niewiele na rynku. Jako jedni z pierwszych zdecydowaliśmy się wprowadzić tego typu kosmetyk do naszej oferty. Dlaczego jest tak szczególny? Wiąże w sobie doskonałe właściwości oczyszczające oraz wspaniałą konsystencję. Delikatny masaż z jej wykorzystaniem to świetny rodzaj relaksacji, który pozytywnie wpływa na całą pielęgnację.

Galaretka do demakijażu - co to jest?

Galaretka do demakijażu i mycia twarzy to produkt przeznaczony zarówno do pierwszego, jak i drugiego etapu oczyszczania. Jesteśmy zwolennikami dwuetapowego oczyszczania twarzy, szczególnie, jeśli malujesz się na co dzień.

Galaretka to kosmetyk, który swoją konsystencją przypomina produkt spożywczy. Daje delikatne chłodzące wrażenie na twarzy i sprawia, że cała pielęgnacja jest znacznie przyjemniejsza. Jej ciekawa konsystencja ciekawi i sprawia, że nawet zwykłe oczyszczanie cery może dawać mnóstwo radości i być dobrą zabawą.

 

Naturalne oczyszczanie i skóra wolna od toksyn

Galaretka do demakijażu pozwala pozbyć ze z powierzchni skóry wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu jest ona w pełni oczyszczona i gotowa na kolejne kroki pielęgnacyjne. Dokładnie przygotowanie cery do dalszej pielęgnacji, czyli jej czyszczenie to podstawa pięknej skóry bez niedoskonałości.

Jeśli przykładasz się do mycia twarzy i demakijażu, możesz zauważyć lepsze działanie kremów oraz innych kosmetyków. Dlaczego? Skóra jest gotowa na przyjęcie składników odżywczych i nic jej nie blokuje.

Można powiedzieć, że kosmetyki nie muszą przedostawać się przez kolejne warstwy zanieczyszczeń, a mogą od razu zacząć działać na skórę. Dzięki temu mają większą szansę na powodzenie podczas pielęgnacji, zarówno porannej jak i wieczornej.

Galaretka do demakijażu jako pierwszy lub drugi etap oczyszczania skóry

Galaretka do demakijażu dokładnie ale delikatnie oczyszcza skórę. Dlatego może być wykorzystywana zarówno jako pierwszy, jak i drugi etap oczyszczania.

Pamiętaj, by zawsze korzystać z delikatnych kosmetyków i stawiać na te z różnych grup. Jeśli w drugim etapie sięgasz po produkt na bazie wody, w pierwszym skorzystaj z tego na bazie oleju. Tym sposobem masz większą szansę na dokładne oczyszczenie i pozbędziesz się wszystkich zanieczyszczeń z twarzy.

Jak korzystać z galaretki do demakijażu twarzy?

W zależności od tego, w którym etapie oczyszczania twarzy sięgasz po galaretkę do demakijażu twarzy, możesz użyć jej na różne sposoby.

Galaretka wykorzystywana w pierwszym etapie oczyszczania

Nałóż produkt zwilżonymi dłońmi na suchą twarz. Wykonaj delikatny masaż do momentu, kiedy produkt zacznie się lekko pienić. Poczekaj, aż pozbędziesz się całego makijażu i opłucz cerę letnią wodą.

Drugi etap oczyszczania z wykorzystaniem galaretki

Jeśli chcesz wykorzystać galaretkę do drugiego etapu oczyszczania, najpierw wykonaj demakijaż twarzy. Następnie nałóż na zwilżone dłonie niewielką ilość kosmetyku. Umyj nim lekko zwilżoną twarz i spłucz dokładnie letnią wodą. Następnie możesz przystąpić do kolejnych kroków pielęgnacyjnych, nałożyć swoje ulubione serum i krem do twarzy.

Do jakiego typu cery najlepiej sprawdzi się galaretka do demakijażu?

Ze względu na swoje właściwości, galaretka do demakijażu jest polecana do każdego typu cery. Niezależnie od tego, czy jest ona wrażliwa, tłusta, czy sucha. Połączenie składników pochodzenia naturalnego i dodatkowych składników pielęgnacyjnych w kosmetyku sprawia, że doskonale sprawdza się w każdej sytuacji.

Dlaczego oczyszczanie twarzy jest tak ważne?

Micelarna galaretka jest wykorzystywana w dwuetapowym oczyszczaniu twarzy. Dzięki niej możesz dokładnie oczyścić swoją skórę. Dlaczego jest to tak istotne? W jaki sposób wpływa na stan cery?

W ciągu dnia na twarzy gromadzi się wiele zanieczyszczeń, sebum, pot oraz resztki makijażu. Można znaleźć na niej również zanieczyszczenia z powietrza. Wszystkie te elementy wpływają na zaburzenie jej naturalnej równowagi.

Delikatne, ale dokładne oczyszczanie twarzy przywraca ją do wyjściowego stanu. Pozbywając się zanieczyszczeń możesz zadbać o stan swojej cery i przywrócić jej równowagę. Dodatkowo pozbywając się nadmiaru sebum zapobiegasz zapychaniu się porów oraz pojawianiu się niedoskonałości. Nasza galaretka do demakijażu doskonale poradzi sobie ze wszystkimi problemami związanymi z oczyszczaniem. Przetestuj ją i przekonaj się sama.