Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

BARRIER RENEW

Barrier Renew to linia odżywcza, mocno regenerująca i nawilżająca, wspierająca odbudowę zdrowej bariery skórnej. Przeznaczona jest dla cer suchych, odwodnionych, delikatnych, cienkich, przesuszonych (m.in. czynnikami zewnętrznymi). Nadaje się także dla cer mieszanych dodatkowo odwodnionych np. agresywnymi terapiami przeciwtrądzikowymi. Jej głównym składnikiem aktywnym są Ceramidy.

Ceramidy to lipidy występujące naturalnie w naszej skórze. Wzmacniają one barierę skórną, wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Niestety, czasami mogą występować ich niedobory ‑ wtedy skóra staje się sucha, szorstka, podatna na podrażnienia i odwodnienie. Na szczęście braki ceramidów w naskórku da się uzupełnić tymi zawartymi w kosmetykach

Linia kompletna i wielofunkcyjnastworzona na zasadzie „skin‑like”, czyli pokrewieństwa składników, które występują w skórze, ale często zdarzają się ich niedobory.

------------------------

Kompleks olejów bogatych w Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, obecność Ceramidów, NMF*, Fitosfingozyny** i ciekłokrystaliczna budowa emulsji odbudowują barierę hydrolipidową i optymalnie nawilżają poprzez redukcję TEWL, czyli przeznaskórkowej utraty wody.*NMF to grupa składników występujących naturalnie w skórze (jako NMF, czyli Naturalny Kompleks Nawilżający), które dobrze jest dostarczać także z zewnątrz dla utrzymania optymalnego nawilżenia i ochrony przed utratą wody oraz przesuszeniem.Kompleks NMF: Arginina PCA + Glukoza + Mocznik + Mleczan Sodu**Fitosfingozyna to element strukturalny Ceramidów, pojawia się w warstwie rogowej naskórka. Wpływa na odżywienie, redukuje stan zapalny w skórze i ma działanie przeciwdrobnoustrojowe.


Wszystkie produkty Supremelab Barrier Renew

Bielenda Prodessional Supremelab Barrier Renew to linia odżywcza, mocno regenerująca i nawilżająca, wspierająca odbudowę zdrowej bariery skórnej. Przeznaczona jest dla cer suchych, odwodnionych, delikatnych, cienkich, przesuszonych (m.in. czynnikami zewnętrznymi). Nadaje się także dla cer mieszanych dodatkowo odwodnionych np. agresywnymi terapiami przeciwtrądzikowymi. Jej głównym składnikiem aktywnym są Ceramidy.

Jak działają ceramidy w linii Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew?

Ceramidy to lipidy występujące naturalnie w naszej skórze. Wzmacniają one barierę skórną, wspomagają ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Niestety, czasami mogą występować ich niedobory – wtedy skóra staje się sucha, szorstka, podatna na podrażnienia i odwodnienie. Na szczęście braki ceramidów w naskórku da się uzupełnić tymi zawartymi w kosmetykach. Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew także intensywnie nawilża skórę.

Składniki silnie nawilżające w Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew

Barrier Renew to linia kompletna i wielofunkcyjna, stworzona na zasadzie „skin-like”, czyli pokrewieństwa składników, które występują w skórze, ale często zdarzają się ich niedobory. Kompleks olejów bogatych w Nienasycone Kwasy Tłuszczowe, obecność Ceramidów, NMF, Fitosfingozyny i ciekłokrystaliczna budowa emulsji odbudowują barierę hydrolipidową i optymalnie nawilżają poprzez redukcję TEWL, czyli przeznaskórkowej utraty wody.NMF to grupa składników występujących naturalnie w skórze (jako NMF, czyli Naturalny Kompleks Nawilżający), które dobrze jest dostarczać także z zewnątrz dla utrzymania optymalnego nawilżenia i ochrony przed utratą wody oraz przesuszeniem.

Kompleks NMF to:

  • Arginina PCA,
  • Glukoza,
  • Mocznik,
  • Mleczan Sodu.

Fitosfingozyna to element strukturalny ceramidów, pojawia się w warstwie rogowej naskórka. Wpływa na odżywienie, redukuje stan zapalny w skórze i ma działanie przeciwdrobnoustrojowe. W składzie kosmetyków znajdują się silne emolienty, jak olej Sacha Inchi (plukenetia volubilis seed oil), oleje z owoców (fruit oil) i inne oleje roślinne (vegetable oil). Całość pozwala zachować optymalne nawilżenie. 

Kosmetyki Bielenda Professional Supremelab Barrier Renew

To linia cudownie nawilżająca idealna do pielęgnacji cery odwodnionej, skłonnej do przesuszenia, delikatnej i cienkiej. Sprawdza się w kuracji retinolem, jako uzupełnienie całościowej pielęgnacji. Jest idealna także w intensywnie działających kuracjach przeciwtrądzikowych. Odżywia skórę i świetnie nawilża. Wzmacnia barierę hydrolipidową. W skład linii wchodzi:

Wybierz barierowy eliksir hydro-odżywczy z kompleksem NMF oraz inne kosmetyki z ceramidowej, wspierającej warstwę hydrolipidową, serii Barrier Renew, przywracając swojej skórze optymalne nawilżenie i chroniąc ją przed jego utratą.