Duża część kobiet uwielbia swoją wieczorną rutynę w codziennej pielęgnacji. Relaksująca kąpiel, masaże odprężające, olejki, balsamy, kremy, żele oczyszczające i wiele, wiele innych. Jednak czasami zapominacie o najważniejszych elementach w takiej pielęgnacji, które sprawiają, że Wasze ciało staje się piękne, gładkie i tak kuszące...
Spis treści:

  Pielęgnować ciało możesz codziennie, jednak niektóre z zabiegów powinnaś wykonywać co kilka dni, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dlatego dzisiaj kilka słów o tym jak dbać o cerę i zawsze mieć kuszące ciało!

  Codzienna rutyna

  W codziennej pielęgnacji najważniejsze jest dokładne oczyszczenie skóry z martwego naskórna, potu, tłuszczu i... makijażu. Dlatego podczas kąpieli warto sięgnąć po gąbki, szczotki czy rękawice (ale pamiętajcie o ich regularnej zmianie na nowe, czyste). Pomocny okazuje się być peeling do ciała oraz peeling do twarzy. Po tak dokładnym czyszczeniu przychodzi czas na nawilżanie.

  Dlaczego jest to tak ważne? W ciągu dnia każda z Was traci dużo wody, a skóra i tkanki robią się mniej sprężyste i w wyniku tego powstają zmarszczki, cellulit, a ciało nabiera szarego koloru. Chcesz tego uniknąć, prawda?

  Co kilka dni sięgaj po SPECJALISTĘ!

  Przy codziennej pielęgnacji, zarezerwuj sobie też czas na specjalne zabiegi, które będziesz wykonywać 2-3 razy w tygodniu. Nie zapominaj o tych partiach ciała, których nie widać w lustrze nad umywalką. Tak – mam tutaj na myśli kuszące uda i krągłe pośladki. To właśnie walka o te części ciała okazuje się być dość kłopotliwa. Dlaczego? To wszystko wina cellulitu!

  Tutaj z pomocą przychodzę ja - peeling kawowy BodyBoom! Szybko rozprawię się ze skórką pomarańczową, którą chowasz pod długimi spódnicami czy spodniami. Uzupełnie Twoją skórę o niezbędne witaminy, a Tobie pozwolę się zrelaksować i nabrać energii! Jeżeli mi zaufasz, zapewnisz sobie najlepszą ochronę przed cellulitem. Zawarte we mnie składniki pomogą Ci szybko i skutecznie pozbyć się tego wstydliwego problemu. Poznaj mnie bliżej! Nie pożałujesz!

  Twoje uda będą smuklejsze i gładsze – dzięki „materiałom ściernym” takim jak sól jeziorowa czy brązowy cukier. Regeneracja i nawilżenie będą możliwe za sprawą najlepszej gatunkowo kawy oraz naturalnych olejków. A witaminy, których we mnie nie brakuje – przyniosą jędrność i piękny, zdrowy koloryt.