Nie śpisz? 🌙 = Zyskujesz do -50% 💸 ⏰ Do końca : ODBIERAM MÓJ RABAT

Koszyk

Kosmetyki dla mam

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Pielęgnacja w czasie ciąży i tuż po porodzie różni się od tej, stosowanej na co dzień. Zmiany w organizmie, jakie zachodzą w czasie ciąży, dotyczą także skóry. Właściwa opieka kosmetyczna pozwala uniknąć rozstępów, zmniejsza zwiotczenia oraz ma funkcję wzmacniającą. W codziennej pielęgnacji skóry w ciąży i po porodzie warto stosować naturalne kosmetyki zawierające bezpieczne składniki.

Krem przeciw rozstępom w ciąży i po porodzie

Rozstępy pojawiają się w miejscu gwałtownego rozciągania się skóry brzucha. Pozbycie się widocznych, czerwonych pręg może być trudne – dlatego lepiej jest zapobiegać ich pojawianiu się, stosując odpowiednie kosmetyki. Kuracja przeciw rozstępom to sposób na zwiększenie elastyczności skóry i minimalizowanie ryzyka ich powstania. To również rozwiązanie, które służy niwelowaniu, wygładzaniu i rozjaśnianiu tych, które są już widoczne. Olejek na rozstępy BIELENDA ma specjalnie opracowany skład – tak, aby zapewnić maksymalny efekt, ale przy jednoczesnym zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, co w trakcie ciąży ma kluczowe znaczenie. Stosując kosmetyki naturalne zmniejszasz ryzyko wystąpienia podrażnień. Jednocześnie dzięki składnikom aktywnym wspierają one regenerację naskórka, uelastyczniając skórę całego ciała.

Kosmetyki uelastyczniające i nawilżające skórę

Nawilżanie oraz ujędrnianie skóry jest kluczowe nie tylko dla uniknięcia rozstępów, ale także dla przeciwdziałania jej wiotczeniu. Regularne kosmetyczne wsparcie jest ważne – dzięki niemu można cieszyć się dobrą kondycją i wyglądem skóry po porodzie. Do jej uelastyczniania i nawilżania możesz stosować krem, balsam lub olejek. Każdy z tych kosmetyków jest skuteczną kuracją przeciwdziałającą poluźnieniu. Kosmetyki te zawierają substancje nawilżające i chroniące skórę przed utratą nawodnienia Uelastyczniają one skórę piersi, jednocześnie działając przeciw rozstępom przez całą ciążę i po jej zakończeniu.

Czytaj więcej