🛟🫡 AHOY Kapitanie! Kurs na Super Rabaty! 🌊 do -40% ➤ Płynę po Mój Rabat!

Koszyk

Kosmetyki Bielenda SUPREMELAB

SUPREMELAB - Profesjonalna pielęgnacja domowa

Bielenda Professional SUPREMELAB proponuje jedną z najszerszych i najbardziej zróżnicowanych ofert profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji domowej dostępnych na polskim rynku. Produkty te cieszą się stale rosnącą popularnością i są doceniane za efektywność – zarówno w przedłużaniu i wzmacnianiu efektów procedur gabinetowych, jak również w indywidualnej, specjalistycznej pielęgnacji skóry wymagającej.

Gabinetowe i apteczne receptury

Każda z serii SUPREMELAB jest precyzyjnie opracowywana zarówno pod względem formuł, jak i właściwości aplikacyjnych. Kosmetyki są nakierowane na konkretny problem skórny i przeznaczone dla wszystkich, którzy od swojej pielęgnacji wymagają więcej. Wykorzystywane są składniki o udowodnionym naukowo działaniu w efektywnych stężeniach, a bazy tworzone są w zgodzie z zasadą biozgodności ze skórą i wzbogacone o optymalne promotory przenikania. Bielenda Professional SUPREMELAB to przeniesienie doświadczeń gabinetowych na grunt kosmetyków pielęgnacyjnych dostępnych dla każdego. 

Bestsellery  SUPREMELAB

Skuteczna pielęgnacja z SUPREMELAB

Nowości SUPREMELAB

Markę Supremelab charakteryzuje fakt, że jest kreowana na bazie doświadczeń wyniesionych z tworzenia zabiegów kosmetycznych oraz inspirowana skutecznymi rozwiązaniami w tym zakresie. Są to kosmetyki do  profesjonalnej pielęgnacji domowej.

Oto najważniejsze cechy produktów Supremelab.

  • Linie nakierowane są na  rozwiązywanie konkretnych problemów skórnych.
  • Wykorzystujemy z nich połączenia sprawdzonych,  efektywnych składników w optymalnych stężeniach.
  • Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy  skuteczność produktu.
  • Nasze produkty cechuje zaawansowanie,  wysoka aktywność i koncentracja substancji czynnych.
  • Dbamy o  komfortowe, bezpieczne formuły oraz odpowiednie promotory przenikania, które poprawiają skuteczność kosmetyków.
  • Kreujemy trendy, wykorzystujemy  innowacje pojawiające się w branży beauty oraz najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetologii.
  • To produkty dla wszystkich, którzy od swojej pielęgnacji wymagają więcej. Dla osób świadomych, szukających wymiernych rezultatów, skuteczności, a także – przyjemności i bezpieczeństwa stosowania.

Bestsellery Supremelab

Skoncentrowanie na efektach i skupienie na realnym działaniu sprawiło, że serie Supremelab zostały  docenione przez rzesze konsumentów. Potwierdzają to m.in. dwie nagrody  KWC Kosmetyk Wszech Czasów – dla  Intensywnie odżywczego kremu na noc z Ceramidami z żółtej linii Barrier Renew oraz  Energetyzującego toniku z Ultrastabilną Witaminą C z linii Energy Boost.  Ogromną popularnością cieszą się także  seboregulujące kosmetyki Sebio Derm łagodzące i kojące Microbiome Pro Care czy  seria Hyalu Minerals – z kwasem hialuronowym. Połączeniem skuteczności stosowania z przyjemnością użytkowania łączy także  linia do demakijażu – Clean Comfort.