💥Linia kosmetyków przyszłości od Faceboom - BOOMBASTIC LAB ⏰ -35 na start : POZNAJ NOWOŚĆ

Koszyk

Peelingi kwasowe

Proszę czekać - trwa ładowanie produktów

Niektóre klientki obawiają się peelingów kwasowych. Wiąże się to z pewnymi wątpliwościami związanymi z działaniem, jakie wykazują składniki aktywne zawarte w produktach. Jednak zupełnie niesłusznie. Kosmetyki te między innymi wyrównują koloryt skóry i zmniejszają niedoskonałości. Kiedy warto po nie sięgać? Sprawdź, jak działa idealny peeling kwasowy.

Dlaczego warto wykonywać peeling twarzy kwasami?

Peeling kwasowy posiada wiele składników, które mają dobroczynny wpływ na naszą cerę, między innymi kwas glikolowy. Odpowiada on między innymi za złagodzenie niedoskonałości cery i wyrównuje koloryt skóry.

Dodatkowo peelingi kwasowe usuwają martwe komórki naskórka, przyczyniając się do wygładzenia Twojej cery. Dzięki temu wygląda ona znacznie bardziej promiennie i zdrowo.

Peeling kwasowy – dla jakiej cery?

Jak działają peelingi kwasowe? Do jakiej cery są przeznaczone? Są one ulubieńcami posiadaczek tłustej lub mieszanej skóry. Doskonale działają również na przebarwienia potrądzikowe. Dlatego osoby, które już uporały się z problemem niedoskonałości i teraz chcą pozbyć się przykrych wspomnień, chętnie sięgają po produkty, w których znajduje się m.in. kwas migdałowy.

Peelingi wspomagają regenerację skóry, dlatego są również bardzo pomocne podczas pielęgnacji cery dojrzałej, ze zmarszczkami. Przygotowują twarz do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych i nawilżających.

Czytaj więcej