Dłuuugi weekend, wyjątkowa pielęgnacja! 🌸 Bielenda i Supremelab do -40% ➤ ODBIERZ RABAT

Koszyk

Kosmetyki SHECosmetics

SHECosmetics - dbamy o twarz, dłonie i stopy

SHEFOOT, SHEHAND i SHECARE to wyspecjalizowane marki kosmetyków i akcesoriów do codziennej pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp. Wszystkie formuły są tworzone z ogromną dbałością o jakość i bezpieczeństwo stosowania. Większość produktów ma wegańskie, krótkie, przyjazne dla skóry składy, które nie zawierają barwników, parabenów, PEG, silikonów oraz substancji alergizujących. Ich receptury opracowano tak, aby nie powodowały uczuleń, nawet w przypadku skóry wrażliwej – produkty przeszły rozszerzone testy dermatologicznie wśród osób podatnych na alergie oraz wśród diabetyków.

SHECARE to nowoczesna marka ukierunkowana na specjalistyczną pielęgnację twarzy, w zgodzie z ideą naturalnego czystego piękna. Produkty polecane są w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry, jako codzienne aktywne wsparcie w odnowie, nawilżeniu, wygładzeniu i odświeżeniu naskórka. Klientki w grupie wiekowej 25-40 lat, o różnej skórze i jej potrzebach, w marce SHECARE odnajdą inspirujące kosmetyki i rytuały pielęgnacyjne, zamknięte w unikalnych wegańskich formułach bez sztucznych zapachów i barwników, za to bogate w przyjazne skórze składniki aktywne.

SHECARE to zatem mądra, prosta pielęgnacja, w zgodzie z naturą i z uwzględnieniem wyjątkowego dobrostanu naszej skóry. Hołdujemy trendowi LESS IS MORE – bo mniej znaczy więcej: mniej składników, więcej pielęgnacji, dzięki formułom realnie bogatych w to, co najcenniejsze dla skóry.

Poznaj SHECARE – pielęgnację w duchu PHENOMEN SKIN BEAUTY.

Odkryj kosmetyki SHECosmetics

Skuteczna pielęgnacja z SHECosmetics